۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد

فهرست نمایندگان مجلس دهم به ترتیب الفبا


دکتر علیرضا ابراهیمی علیرضا ابراهیمی
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: رامیان و آزادشهر
علی ابراهیمی علی ابراهیمی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: شازند
سیدمحمد جواد ابطحی سیدمحمد جواد ابطحی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: خمینی شهر
ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: نجف‌آباد، تیران و کرون
فریدون احمدی فریدون احمدی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: زنجان و طارم
قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: نوشهر، چالوس و کلاردشت
اسفندیار اختیاری اسفندیار اختیاری
استان: اقلیت دینی
حوزه انتخابیه: زرتشتیان
سیدعلی ادیانی سیدعلی ادیانی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: قائم شهر، سوادکوه، جویبار
علی اسدی کرم علی اسدی کرم
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: شهربابک
صفرعلی اسماعیلی صفرعلی اسماعیلی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: نور و محمود آباد
داریوش اسماعیلی داریوش اسماعیلی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: خرامه، سروستان و کوار
ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: بناب
محمد مهدی افتخاری محمد مهدی افتخاری
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: فومن
سیدحسین افضلی سیدحسین افضلی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: اقلید
نظر افضلی نظر افضلی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: نهبندان و سربیشه
علی اکبری علی اکبری
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
علی اکبری علی اکبری
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، راز و جرگلان
عزیز اکبریان عزیز اکبریان
استان: البرز
حوزه انتخابیه: کرج
سکینه الماسی سکینه الماسی
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: کنگان، دیر و جم و عسلویه
احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی
استان: قم
حوزه انتخابیه: قم
حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: زرند و کوهبنان
محمدرضا امیرحسنخانی محمدرضا امیرحسنخانی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: فردوس و طبس
سلام امینی سلام امینی
استان: ایلام
حوزه انتخابیه: ایلام، سیروان و چرداول،ایوان و مهران
سیدحمزه امینی سیدحمزه امینی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: هشترود و چاراویماق
رضا انصاری رضا انصاری
استان: فارس
حوزه انتخابیه: داراب و زرین دشت
احمد انارکی محمدی احمد انارکی محمدی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: رفسنجان
فریده اولاد قباد فریده اولاد قباد
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
عبدالغفور ایران نژاد عبدالغفور ایران نژاد
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: چابهار، نیکشهر و کنارک
ژرژیک آبرامیان ژرژیک آبرامیان
استان: اقلیت دینی
حوزه انتخابیه: ارامنه جنوب
احد آزادیخواه احد آزادیخواه
استان: همدان
حوزه انتخابیه: ملایر
محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی
معصومه آقاپور علی‌شاهی معصومه آقاپور علی‌شاهی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: شبستر
روح الله بابائی صالح روح الله بابائی صالح
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: بوئین‌زهرا و آوج
محمدرضا بادامچی محمدرضا بادامچی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سعید باستانی سعید باستانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: زاوه، تربت حیدریه، مه ولات
مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: لنگرود
یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا
استان: اقلیت دینی
حوزه انتخابیه: آشوری
علی بختیار علی بختیار
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: خوانسار و گلپایگان
صدیف بدری صدیف بدری
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: اردبیل،نمین، سرعین
علی برز بختیاری علی برز بختیاری
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: بافت، رابر، ارزوئیه
شهروز برزگرکلشانی شهروز برزگرکلشانی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: سلماس
علاء الدین بروجردی علاء الدین بروجردی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: بروجرد
محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت
حمید بنائی حمید بنائی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: گناباد
بهروز بنیادی بهروز بنیادی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: کاشمر، بردسکن و خلیل آباد
سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ارومیه
حسن بهرام نیا حسن بهرام نیا
استان: همدان
حوزه انتخابیه: نهاوند
محمود بهمنی محمود بهمنی
استان: البرز
حوزه انتخابیه: ساوجبلاغ
سیدمحمد بیرانوندی سیدمحمد بیرانوندی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: خرم آباد
احمد بیگدلی احمد بیگدلی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: خدابنده
محسن بیگلری محسن بیگلری
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سقز و بانه
شهاب‌الدین بیمقدار شهاب‌الدین بیمقدار
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و اذرشهر
عباس پاپی زاده پلنگان عباس پاپی زاده پلنگان
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: دزفول
بهرام پارسائی بهرام پارسائی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
مسعودپزشکیان مسعودپزشکیان
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و اذرشهر
نصرالله پژمانفر نصرالله پژمانفر
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
محمدرضا پورابراهیمی محمدرضا پورابراهیمی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: کرمان و راور
عباسعلی پوربافرانی عباسعلی پوربافرانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: نائین، خور و بیابانک
شکور پورحسین شقلان شکور پورحسین شقلان
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: پارس آباد و بیله سوار
محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار
استان: همدان
حوزه انتخابیه: بهار و کبودرآهنگ
محمدرضا تابش محمدرضا تابش
استان: یزد
حوزه انتخابیه: اردکان
ناهید تاج الدین ناهید تاج الدین
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون
استان: کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه: گچساران
فرهاد تجری فرهاد تجری
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
نورمحمد تربتی نژاد نورمحمد تربتی نژاد
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: گرگان و آق قلا
اکبر ترکی اکبر ترکی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: چادگان، فریدون وفریدن
سیدقاسم جاسمی سیدقاسم جاسمی
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کرمانشاه
جمشید جعفرپور جمشید جعفرپور
استان: فارس
حوزه انتخابیه: لارستان، خنج و گراش
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رشت
سهیلا جلودارزاده سهیلا جلودارزاده
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
علی جلیلی شیشوان علی جلیلی شیشوان
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: مراغه و عجب شیر
منوچهر جمالی سوسفی منوچهر جمالی سوسفی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رودبار
محمدجواد جمالی نوبندگانی محمدجواد جمالی نوبندگانی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: فسا
هاجر چنارانی هاجر چنارانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: نیشبابور
عبدالله حاتمیان عبدالله حاتمیان
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: درگز
حمیدرضا حاجی بابایی حمیدرضا حاجی بابایی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: همدان
حسینعلی حاجی دلیگانی حسینعلی حاجی دلیگانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: شاهین شهر، برخوار میمه
ابوالفضل حسن بیگی ابوالفضل حسن بیگی
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: دامغان
شهباز حسن‌پوربیگلری شهباز حسن‌پوربیگلری
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: سیرجان و بردسیر
محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: مرند و جلفا
فریدون حسنوند فریدون حسنوند
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اندیمشک
محمدصادق حسنی جوریانی محمدصادق حسنی جوریانی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رشت
محمدحسین ‌حسین زاده بحرینی محمدحسین ‌حسین زاده بحرینی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: نقده و اشنویه
سیده فاطمه حسینی سیده فاطمه حسینی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدمحمد حسینی سیدمحمد حسینی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: تفرش، آشتیان و فراهان
سیدحسن حسینی شاهرودی سیدحسن حسینی شاهرودی
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: شاهرود
سیدجواد حسینی کیا سیدجواد حسینی کیا
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سنقر و کلیایی
روح الله حضرت پور روح الله حضرت پور
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ارومیه
الیاس حضرتی الیاس حضرتی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
احمد حمزه احمد حمزه
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج
غلامرضا حیدری غلامرضا حیدری
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدمرتضی خاتمی سیدمرتضی خاتمی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: ماهنشان، انگوران و ایجرود
سیدعلاء الدین خادم سیدعلاء الدین خادم
استان: فارس
حوزه انتخابیه: سپیدان
هدایت الله خادمی هدایت الله خادمی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: ایذه و باغملک
محمد خالدی سردشتی محمد خالدی سردشتی
استان: چهار محا ل بختیاری
حوزه انتخابیه: لردگان
بشیر خالقی بشیر خالقی
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: خلخال و کوثر
کارن خانلری کارن خانلری
استان: اقلیت دینی
حوزه انتخابیه: ارامنه تهران و شمال
امیر خجسته امیر خجسته
استان: همدان
حوزه انتخابیه: همدان
محمد خدابخشی محمد خدابخشی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: الیگودرز
سلمان خدادادی سلمان خدادادی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: ملکان
عبدالحمید خدری عبدالحمید خدری
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: بوشهر، گناوه و دیلم
حسن خسته بند حسن خسته بند
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: بندر انزلی
رسول خضری رسول خضری
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: سردشت و پیرانشهر
ولی داداشی ولی داداشی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: آستارا
محمد دامادی محمد دامادی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: ساری
یوسف داودی یوسف داودی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: سراب
محمد باسط درازهی محمد باسط درازهی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: سراوان
سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: صومعه سرا
کمال دهقانی فیروزآبادی کمال دهقانی فیروزآبادی
استان: یزد
حوزه انتخابیه: تفت و میبد
حبیب الله دهمرده حبیب الله دهمرده
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زابل
سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: میناب، جاسک و سیریک
سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مجتبی ذوالنوری مجتبی ذوالنوری
استان: قم
حوزه انتخابیه: قم
خدیجه ربیعی فرادنبه خدیجه ربیعی فرادنبه
استان: چهار محا ل بختیاری
حوزه انتخابیه: بروجن
فرج الله رجبی فرج الله رجبی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
علیرضا رحیمی علیرضا رحیمی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
جلیل رحیمی جهان آبادی جلیل رحیمی ‏‏جهان‏ آبادی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: تربت جام و تایباد
علی رستمیان علی رستمیان
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: سلسله و دلفان
حسین رضازاده حسین رضازاده
استان: فارس
حوزه انتخابیه: کازرون
مسعود رضایی مسعود رضایی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
محمدابراهیم رضائی محمدابراهیم رضائی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: خمین
محمدرضا رضائی کوچی محمدرضا رضائی کوچی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: جهرم
عبدالله رضیان عبدالله رضیان
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: قائمشهر، سوادکوه
اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده
استان: همدان
حوزه انتخابیه: اسدآباد
رحیم زارع رحیم زارع
استان: فارس
حوزه انتخابیه: آباده، بوانات و خرم‌بید
غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی
استان: کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه: بویراحمد و دنا
محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: کرمان و راور
سیده‌حمیده زرآبادی سیده‌حمیده زرآبادی
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: قزوین و آبیک
سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: کاشان، آران و بیدگل
علی ساری علی ساری
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
قاسم ساعدی قاسم ساعدی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: دشت آزادگان
زهرا ساعی زهرا ساعی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و اذرشهر
احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
عبدالله سامری عبدالله سامری
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: خرمشهر
رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
ابوالفضل سروش ابوالفضل سروش
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدباقر سعادت محمدباقر سعادت
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: دشتستان
محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و اذرشهر
فاطمه سعیدی فاطمه سعیدی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
زهرا سعیدی مبارکه زهرا سعیدی مبارکه
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: مبارکه
پروانه سلحشوری پروانه سلحشوری
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
حسن سلیمانی حسن سلیمانی
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کنگاور و هرسین
علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: دلیجان و محلات
اصغر سلیمی اصغر سلیمی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: سمیرم
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
علی محمد شاعری علی محمد شاعری
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بهشهر
غلامرضا شرفی غلامرضا شرفی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: آبادان
شمس الله شریعت نژاد شمس الله شریعت نژاد
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: تنکابن، رامسر، عباس آباد
عین الله شریف پور عین الله شریف پور
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ماکو و چالدران
ناصر شریفی ناصر شریفی
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرلنگه، بستک و پارسیان
محمود شکری محمود شکری
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: تالش، رضوانشهر و ماسال
هادی شوشتری هادی شوشتری
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: قوچان و فاروج
حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زاهدان
سیدکمال‌الدین شهریاری سیدکمال‌الدین شهریاری
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: دشتی و تنگستان
مهدی شیخ مهدی شیخ
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
رضا شیران خراسانی رضا شیران خراسانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
یعقوب شیویاری یعقوب شیویاری
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: میانه
محمود صادقی محمود صادقی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدرضا صباغیان بافقی محمدرضا صباغیان بافقی
استان: یزد
حوزه انتخابیه: مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه، بافق
احمد صفری احمد صفری
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کرمانشاه
بهمن طاهرخانی
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: تاکستان
سیدصادق طباطبائی‌نژاد سیدصادق طباطبائی‌نژاد
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اردستان
قرجه طیار قرجه طیار
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: گنبد کاووس
حیدرعلی عابدی حیدرعلی عابدی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
محمدرضا عارف محمدرضا عارف
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سید محمد باقر عبادی سید محمد باقر عبادی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: بیرجند و درمیان
اسدالله عباسی اسدالله عباسی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رودسر و املش
بیت الله عبداللهی بیت الله عبداللهی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: اهر و هریس
محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: بوکان
عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: شیروان
محمد عزیزی محمد عزیزی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: ابهر و خرمدره و سلطانیه
علی عسگر ظاهری عبده وند علی عسگر ظاهری عبده وند
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا
محسن علوی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: لامرد و مهر
سیداحسن علوی سیداحسن علوی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سنندج، دیوان دره و کامیاران
محسن علیجانی زمانی محسن علیجانی زمانی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
احمد علیرضا بیگی احمد علیرضا بیگی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و اذرشهر
رضا علیزاده کاسین رضا علیزاده کاسین
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: ورزقان
محمدجواد فتحی محمدجواد فتحی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدمهدی فرشادان سیدمهدی فرشادان
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سنندج، دیوان دره و کامیاران
فردین فرمند فردین فرمند
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: میانه
محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و اذرشهر
حشمت الله فلاحت پیشه حشمت الله فلاحت پیشه
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: اسلام آباد غرب
فرهاد فلاحتی فرهاد فلاحتی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: قائنات و زیرکوه
حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
محمد فیضی  زنگیر محمد فیضی زنگیر
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: اردبیل،نمین، سرعین و نیر
نادر قاضی پور نادر قاضی پور
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ارومیه
سیدمحمدحسین قاضی‌زاده هاشمی سیدمحمدحسین قاضی‌زاده هاشمی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: فریمان و سرخس
علی قربانی علی قربانی
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: بجنورد
محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: آستانه اشرفیه
اسدالله قره خانی اسدالله قره خانی
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: علی‌آباد کتول
قلی الله قلی زاده قلی الله قلی زاده
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: کلیبر و هوراند
محمد قمی محمد قمی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: پاکدشت
هادی قوامی هادی قوامی
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: اسفراین
غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: گرمسار و آرادان
شادمهر کاظم زاده شادمهر کاظم زاده
استان: ایلام
حوزه انتخابیه: دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره
جواد کاظم نسب الباجی جواد کاظم نسب الباجی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
سید حمیدرضا کاظمی سید حمیدرضا کاظمی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: پلدختر
محمد کاظمی محمد کاظمی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: ملایر
علی کاظمی باباحیدری علی کاظمی باباحیدری
استان: چهار محا ل بختیاری
حوزه انتخابیه: اردل، فارسان و کوهرنگ
حسن کامران حسن کامران
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
سیدتقی کبیری سیدتقی کبیری
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: خوی و چایپاره
علی کرد علی کرد
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین
کوروش کرم پورحقیقی کوروش کرم پورحقیقی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند
حمدالله کریمی حمدالله کریمی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: بیجار
علی اکبر کریمی علی اکبر کریمی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب
رضا کریمی رضا کریمی
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: اردبیل، نمین، سرعین
جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
حبیب الله کشت زر حبیب الله کشت زر
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: بهبهان و آغاجاری
عامر کعبی عامر کعبی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: آبادان
یحیی کمالی پور یحیی کمالی پور
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: جیرفت و عنبرآباد
مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
جبار کوچکی نژاد جبار کوچکی نژاد
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رشت
شهرام کوسه غراوی شهرام کوسه غراوی
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: مینودشت و کلاله
محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند
استان: البرز
حوزه انتخابیه: کرج
محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: لنجان
مجید کیان پور مجید کیان پور
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: درود و ازنا
احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زابل و زهک
حمیدگرمابی حمیدگرمابی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: نیشبابور
علی گلمرادی علی گلمرادی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: ماهشهر، امیدیه و هندیجان
عباس گودرزی عباس گودرزی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: بروجرد
مسعود گودرزی مسعود گودرزی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: ممسنی و رستم
سهراب گیلانی سهراب گیلانی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: شوشتر
علی لاریجانی علی لاریجانی
استان: قم
حوزه انتخابیه: قم
حسن لطفی حسن لطفی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: رزن
احمد مازنی احمد مازنی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
پروانه مافی پروانه مافی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: میاندواب
علیرضا محجوب علیرضا محجوب
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
داود محمدی داود محمدی
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: قزوین و آبیک
داود محمدی داود محمدی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
اقبال محمدیان اقبال محمدیان
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: رامهرمز
جلال محمودزاده جلال محمودزاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: مهاباد
سمیه محمودی سمیه محمودی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: شهرضا
محمد محمودی شاه نشین محمد محمودی شاه نشین
استان: تهران
حوزه انتخابیه: شهریار، قدس و ملارد
جلیل مختار جلیل مختار
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: آبادان
احمد مرادی احمد مرادی
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی
منصور مرادی منصور مرادی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: مریوان و سرواباد
علی محمد مرادی علی محمد مرادی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: قروه و دهگلان
سیامک مره‌صدق سیامک مره‌صدق
استان: اقلیت دینی
حوزه انتخابیه: کلیمیان
اصغر مسعودی اصغر مسعودی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: نی ریز و استهبان
عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کرمانشاه
علی مطهری علی مطهری
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدمهدی مفتح محمدمهدی مفتح
استان: همدان
حوزه انتخابیه: تویسرکان
سیدمهدی مقدسی سیدمهدی مقدسی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب
حسین مقصودی حسین مقصودی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
اللهیار ملکشاهی اللهیار ملکشاهی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: کوهدشت
محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: خرم آباد و دوره
ولی ملکی ولی ملکی
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: مشکین شهر
محمدرضا منصوری محمدرضا منصوری
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: ساوه و زرندیه
سیدفرید موسوی سیدفرید موسوی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدابوالفضل موسوی بیوکی سیدابوالفضل موسوی بیوکی
استان: یزد
حوزه انتخابیه: یزد و صدوق
سیدناصر موسوی لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: فلاورجان
سیدحمایت میرزاده سیدحمایت میرزاده
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: گرمی
جلال میرزایی جلال میرزایی
استان: ایلام
حوزه انتخابیه: ایلام، سیروان و چرداول،ایوان و مهران
قاسم میرزایی نیکو قاسم میرزایی نیکو
استان: تهران
حوزه انتخابیه: دماوند و فیروزکوه
شهاب نادری شهاب نادری
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: پاوه
مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: شادگان
ولی الله نانواکناری ولی الله نانواکناری
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بابلسر و فریدونکنار
محمدرضا نجفی محمدرضا نجفی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
علی نجفی خوشرودی علی نجفی خوشرودی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بابل
بهروز نعمتی بهروز نعمتی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: ورامین و پیشوا
محمودنگهبان سلامی محمودنگهبان سلامی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: خواف و رشتخوار
علی نوبخت حقیقی علی نوبخت حقیقی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
رامین نورقلی پور رامین نورقلی پور
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: کردکوی، بندرترکمن و بندرگز
حسن نوروزی حسن نوروزی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: رباط کریم و بهارستان
سید راضی نوری سید راضی نوری
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: شوش
اردشیر نوریان اردشیر نوریان
استان: چهار محا ل بختیاری
حوزه انتخابیه: شهرکرد، بن، سامان
حسین نیازآذری حسین نیازآذری
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بابل
حبیب الله نیکزادی پناه حبیب الله نیکزادی پناه
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
ذبیح الله نیکفر لیالستانی ذبیح الله نیکفر لیالستانی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: لاهیجان و سیاهکل
محمد وحدتی هلان محمد وحدتی هلان
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: بستان آباد
علی وقف چی علی وقف چی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: زنجان و طارم
محمدعلی وکیلی محمدعلی وکیلی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
عبدالرضا هاشم زایی عبدالرضا هاشم زایی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
همایون هاشمی همایون هاشمی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: میاندواب و شاهین دژ
حسین هاشمی تختی‌ نژاد حسین هاشمی تختی‌ نژاد
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی
عدل هاشمی‌پور عدل هاشمی‌پور
استان: کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه: کهگیلویه و بهمئی
نبی هزار جریبی نبی هزار جریبی
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: گرگان و آق قلا
احمد همتی احمد همتی
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: سمنان و مهدیشهر
علیم یارمحمدی علیم یارمحمدی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زاهدان
علی اصغر یوسف‌نژاد علی اصغر یوسف‌نژاد
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: ساری
همایون یوسفی همایون یوسفی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
عزت الله یوسفیان ملا عزت الله یوسفیان ملا
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: آمل و لاریجان

قاب رسانه

هيئت رئیسه مجلس یازدهم انتخاب شدند

گزارش شبکه خبر از مجلس ٨ خرداد ٩٩

افتتاحیه مجلس یازدهم با حضور 276 منتخب ملت

نشست خبری افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس

تشکیل دادگاه تجارت ظرف 3 سال آینده

گزارش 20:30 از مجلس 30 اردیبهشت 99

10 هزار تذکر مجلس به رئیس جمهور، وزرا و مسئولان در دوره دهم

گزارش 20:30 از گفتگوی تلویزیونی رئیس مجلس