۱۴۰۰ يکشنبه ۴ مهر

فهرست نمایندگان مجلس یازدهم به ترتیب الفبا


یحیی ابراهیمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما یحیی ابراهیمی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: سلسله و دلفان
ابوالفضل ابوترابی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابوالفضل ابوترابی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: نجف‌آباد ، تیران و کرون
اکبر احمدپور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما اکبر احمدپور
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: خواف و رشتخوار
سیدلفته احمدنژاد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدلفته احمدنژاد
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: خرمشهر
محمود احمدی بیغش-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمود احمدی بیغش
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: شازند
محمدرضا احمدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدرضا احمدی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رشت
موسی احمدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما موسی احمدی
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: كنگان، دير، جم و عسلويه
اسفندیار اختیاری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما اسفندیار اختیاری
استان: اقلیت های مذهبی
حوزه انتخابیه: زرتشتیان
علی آذری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی آذری
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: قوچان و فاروج
منصور آرامی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما منصور آرامی
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی
احسان ارکانی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احسان ارکانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: نیشابور و فیروزه
رضا آریانپور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رضا آریانپور
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: مینودشت و کلاله
الهام آزاد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما الهام آزاد
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: نائین
احد آزادیخواه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احد آزادیخواه
استان: همدان
حوزه انتخابیه: ملایر
سلمان اسحاقی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سلمان اسحاقی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: قائنات
مهدی اسماعیلی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی اسماعیلی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: میانه
ولی اسماعیلی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ولی اسماعیلی
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: گرمی و دشت مغان
محمد آشوری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد آشوری
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی
محمد آصفری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدحسن آصفری
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب
ذبیح‌الله اعظمی ساردویی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ذبیح‌الله اعظمی ساردویی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: جیرفت و عنبرآباد
مرتضی آقاتهرانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مرتضی آقاتهرانی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
حبیب آقاجری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حبیب آقاجری
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: ماهشهر، هندیجان و امیدیه
سیدعلی آقازاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدعلی آقازاده دافساری
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رشت
سیدمصطفی آقا میرسلیم-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدمصطفی آقامیرسلیم
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
عزت الله اکبری تالارپشتی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عزت الله اکبری تالارپشتی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
زهره الهیان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما زهره الهیان
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
احمد امیرآبادی فراهانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد امیرآبادی فراهانی
استان: قم
حوزه انتخابیه: قم
سیدحمزه امینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدحمزه امینی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: هشترود و چاراویماق
مجید انصاری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجید انصاری
استان: فارس
حوزه انتخابیه: نورآباد و ممسنی
شارلی انویه تکیه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما شارلی انویه تکیه
استان: اقلیت های مذهبی
حوزه انتخابیه: مسیحیان آشوری و کلدانی
سیداحمد آوایی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیداحمد آوایی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: دزفول
پرویز اوسطی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما پرویز اوسطی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: قروه و دهگلان
عبدالجلال ایری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالجلال ایری
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان
عبدالله ایزدپناه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالله ایزدپناه
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: ایذه و باغ ملک
روح الله ایزدخواه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما روح الله ایزدخواه
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
علی بابایی کارنامی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی بابایی کارنامی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: ساری و میاندرود
علی اصغر باقرزاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی اصغر باقرزاده
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بابلسر و فریدونکنار
محمد باقری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد باقری
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: بناب
مهدی باقری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی باقری
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: زنجان و طارم
حسین بامیری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین بامیری
استان: چهارمحال بختیاری
حوزه انتخابیه: لردگان
امیرحسین بانكی پورفرد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما امیرحسین بانكی پورفرد
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
مجتبی بخشی پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجتبی بخشی پور
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: اسلام‌آباد غرب و دالاهو
صدیف بدری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما صدیف بدری
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: اردبیل، نیر، نمین و سرعین
علی اکبر بسطامی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی اکبر بسطامی
استان: ایلام
حوزه انتخابیه: ایلام، چرداول، شیروان، ایوان و مهران
فرهاد بشیری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فرهاد بشیری
استان: تهران
حوزه انتخابیه: پاکدشت
روبرت بگلریان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما روبرت بگلریان
استان: اقلیت مذهبی
حوزه انتخابیه: ارامنه جنوب
خلیل بهروزی فر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما خلیل بهروزی فر
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: فومن و شفت
هادی بیگی نژاد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما هادی بیگی نژاد
استان: همدان
حوزه انتخابیه: ملایر
ولی الله بیاتی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ولی الله بیاتی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: تفرش ، آشتیان و فراهان
معصومه پاشایی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما معصومه پاشایی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: مرند و جلفا
علیرضا پاک فطرت-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا پاک فطرت
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
مسعود پزشکیان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد پاکمهر
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: بجنورد، مانه، سملقانف جاجرم، گرمه
مسعود پزشکیان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مسعود پزشکیان
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و آذرشهر
نصرالله پژمانفر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما نصرالله پژمانفر
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
محمدرضا پورابراهیمی داورزنی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدرضا پورابراهیمی داورزنی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: کرمان و راور
محسن پیرهادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محسن پیرهادی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
حجت الاسلام تقوی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حجت الاسلام تقوی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
رضا تقی پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رضا تقی پور
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مجتبی توانگر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجتبی توانگر
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
فتح الله توسلی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فتح الله توسلی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: بهار و کبودراهنگ
احمد جباری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد جباری
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرلنگه و بستك وپارسيان
علی جدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی جدی
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: شیروان
وحید جلال زاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما امیرقلی جعفری بروجنی
استان: چهارمحال بختیاری
حوزه انتخابیه: بروجن
وحیدجلال زاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما وحیدجلال زاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ارومیه
حسین جلالی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین جلالی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: رفسنجان و انار
عبدالکریم جمیری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالکریم جمیری
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: بوشهر، گناوه و دیلم
محمدصالح جوکار-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عباس جهانگیرزاده
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: پارس آباد و پیله سوار
محمدصالح جوکار-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدصالح جوکار
استان: یزد
حوزه انتخابیه: یزد، اشکذر و ندوشن
شبیب جویجری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما شبیب جویجری
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اهواز، حمیدیه، باوی و کارون
حسین حاتمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما هاجر چنارانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: نیشابور و فیروزه
حسین حاتمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین حاتمی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: کلیبر، خداآفرین و هوراند
حمیدرضا حاجی بابایی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حمیدرضا حاجی بابایی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: همدان و فامنین
رضا حاجی پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رضا حاجی پور
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: آمل و لاریجان
حسینعلی حاجی دلیگانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسینعلی حاجی دلیگانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: شاهین شهر، میمه و برخوار
انور حبیب زاده بوکانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما انور حبیب زاده بوکانی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: بوکان
علی حدادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی حدادی
استان: البرز
حوزه انتخابیه: ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان
شهباز حسن پوربیگلری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما شهباز حسن پوربیگلری
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: سیرجان و بردسیر
فریدون حسنوند-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فریدون حسنوند
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اندیمشک
 امان الله حسین پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما امان الله حسین پور
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: اسفراین
کمال حسین پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما کمال حسین پور
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: سردشت و پیرانشهر
محمدحسین حسین زاده بحرینی  -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدحسین حسین زاده بحرینی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
حسین حسین زاده -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین حسین زاده
استان: فارس
حوزه انتخابیه: لارستان، خنج و گراش
اسماعیل حسین زهی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما اسماعیل حسین زهی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: خاش، نصرت‌آباد و میرجاوه
سیدالبرز حسینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدالبرز حسینی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: خدابنده
سیدکریم حسینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدکریم حسینی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اهواز، حمیدیه، باوی و کارون
سیدمرتضی حسینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدمرتضی حسینی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: میانه
شمس الدین حسینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما شمس الدین حسینی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: رامسر، تنکابن، عباس آباد
سیدناصر حسینی پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدناصر حسینی پور
استان: کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه: گچساران و باشت
سیدجواد حسینی کیا سیدجواد حسینی کیا
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سنقر و کلیایی
روح الله حضرت پور طلاتپه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما روح الله حضرت پور طلاتپه
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ارومیه
حسین حق وردی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین حق وردی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: شهریار، قدس و ملارد
قدرت الله حمزه شلمزاری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما قدرت الله حمزه شلمزاری
استان: چهارمحال بختیاری
حوزه انتخابیه: اردل، فارسان و کوهرنگ
 شهریار حیدری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما شهریار حیدری
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
سیدمرتضی خاتمی سیدمرتضی خاتمی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: ماهنشان، انگوران و ایجرود
مسعود خاتمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مسعود خاتمی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: خوانسار و گلپایگان
 علی اصغر خانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی اصغر خانی
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: شهرود
محمد خدابخشی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد خدابخشی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: الیگودرز
حسین خسروی اسفزاز -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین خسروی اسفزاز
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: بیرجند و درمیان
علی خضریان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی خضریان
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
یوسف داودی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما یوسف داودی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: سراب و مهربان
عبدالناصر درخشان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالناصر درخشان
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: ایرانشهر و سرباز
محمدرضا دشتی اردکانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدرضا دشتی اردکانی
استان: یزد
حوزه انتخابیه: اردکان
سید کاظم دلخوش اباتری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سید کاظم دلخوش اباتری
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: صومعه‌سرا
احمد دنیامالی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد دنیامالی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: بندرانزلی
 الله وردی دهقانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما الله وردی دهقانی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: ورزقان و خاروانا
حبیب الله دهمرده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حبیب الله دهمرده
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زابل
سیدمحسن دهنوی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدمحسن دهنوی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدسلمان ذاکر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدسلمان ذاکر
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ارومیه
مجتبی ذوالنوری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجتبی ذوالنوری
استان: قم
حوزه انتخابیه: قم
جعفر راستی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جعفر راستی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: شبستر
احمد راستینه هفشجانی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد راستینه هفشجانی
استان: چهار محا ل بختیاری
حوزه انتخابیه: شهرکرد
حسین رجائی ریزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین رجائی ریزی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: لنجان
رجب رحمانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رجب رحمانی
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: تاکستان
فاطمه رحمانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فاطمه رحمانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد وکلات
بهزاد رحیمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما بهزاد رحیمی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سقز و بانه
جلیل رحیمی جهان آبادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جلیل رحیمی جهان آبادی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: تربت جام و تایباد
عبدالعلی رحیمی مظفری - معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالعلی رحیمی مظفری
استان: فارس
حوزه انتخابیه: خرامه، سروستان و کوار
حسن رزمیان مقدم -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسن رزمیان مقدم
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: درگز
سیداحمد رسولی نژاد -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیداحمد رسولی نژاد
استان: تهران
حوزه انتخابیه: دماوند و فیروزکوه
جلال رشیدی کوچی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جلال رشیدی کوچی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت
محمد رشیدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد رشیدی
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کرمانشاه
یعقوب رضا زاده -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما یعقوب رضا زاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: سلماس
مصطفی رضاحسینی قطب آبادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مصطفی رضاحسینی قطب آبادی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: شهربابک
مجتبی رضاخواه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجتبی رضاخواه
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
ابراهیم رضایی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابراهیم رضایی
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: دشتستان
علی رضایی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی رضایی
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کنگاور صحنه و هرسین
محمدرضا رضایی کوچی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدرضا رضایی کوچی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: جهرم
غلامحسین رضوانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما غلامحسین رضوانی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سمیه رفیعی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سمیه رفیعی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مهدی روشنفکر- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی روشنفکر
استان: کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه: بویراحمدودنا
حسین رئیسی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین رئیسی
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد
رحیم زارع-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رحیم زارع
استان: فارس
حوزه انتخابیه: آباده، بوانات و خرم‌بید
منصور علی زارعی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما منصور علی زارع کیایی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: ساری و میاندرود
محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: كرمان و راور
آرش زره تن لهونی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما آرش زره تن لهونی
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: پاوه، روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی
علی زنجانی حسنلویی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی زنجانی حسنلویی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: نقده و اشنویه
علیرضا زندیان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا زندیان
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: بیجار
محسن زنگنه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محسن زنگنه
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: تربت حيدريه و مه ولات و زاوه
قاسم ساعدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما قاسم ساعدی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: دشت آزادگان ، سوسنگرد و هویزه
همایون سامه یح نجف آبادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما همایون سامه یح نجف آبادی
استان: اقلیت مذهبی
حوزه انتخابیه: کلیمیان
محمد سبزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد سبزی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: ساوه و زرندیه
محمد سرگزی محمد سرگزی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زابل
کیومرث سرمدی واله-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما کیومرث سرمدی واله
استان: همدان
حوزه انتخابیه: اسدآباد
مهدی سعادتی بیشه سری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی سعادتی بیشه سری
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بابل
معین الدین سعیدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما معین الدین سعیدی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: چابهار، نيك شه ، كنارك و قصرقند
اصغر سلیمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما اصغر سلیمی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: سمیرم
علیرضا سلیمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا سلیمی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: محلات و دلیجان
رمضانعلی سنگدوینی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رمضانعلی سنگدوینی
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: گرگان و آق‌قلا
لطف الله سیاهکالی مرادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما لطف الله سیاهکالی مرادی
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: قزوین و آبیک و البرز
امان قلیچ شادمهر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما امان قلیچ شادمهر
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: گنبد کاووس
اقبال شاکری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما اقبال شاکری
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
آرا شاوردیان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما . آرا شاوردیان
استان: اقلیت های مذهبی
حوزه انتخابیه: ارامنه شمال ایران و تهران
حسن شجاعی علی آبادی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسن شجاعی علی آبادی
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: ابهر، خرمدره و سلطانیه
غلامرضا شریعتی اندراتی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما غلامرضا شریعتی اندراتی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بهشهر، نکا و گلوگاه
عفت شریعتی کوهبنانی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عفت شریعتی کوهبنانی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: زرند و کوهبنان
مالک شریعتی نیاسر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مالک شریعتی نیاسر
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مهدی شریفیان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی شریفیان
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
منصور شکرالهی - معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما منصور شکرالهی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج
علیرضا شهبازی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا شهبازی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: نهاوند
حسینعلی شهریاری  -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسینعلی شهریاری
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زاهدان
زهرا شیخی مبارکه -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما زهرا شیخی مبارکه
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
پروین صالحی مبارکه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما پروین صالحی مبارکه
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: مبارکه
مسلم صالحی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مسلم صالحی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: اقلید
محمدرضا صباغیان بافقی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدرضا صباغیان بافقی
استان: یزد
حوزه انتخابیه: مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم
محمد صفائی دلوئی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد صفائی دلوئی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: گناباد
محمد صفری ملک میان -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد صفری ملک میان
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رودسر و املش
مصطفی طاهری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مصطفی طاهری
استان: زنجان
حوزه انتخابیه: زنجان و طارم
سیدصادق طباطبائی نژاد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدصادق طباطبائی نژاد
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اردستان
مهدی طغیانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی طغیانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
فرهاد طهماسبی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فرهاد طهماسبی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اردستان
حسین عباس زاده امامی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین عباس زاده امامی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: چناران و بینالود
محمود عباس زاده مشکینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمود عباس زاده مشکینی
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: مشکین شهر
روح الله عباس پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما روح الله عباس پور
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: بوئین زهرا
علیرضا عباسی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا عباسی
استان: البرز
حوزه انتخابیه: کرج، اشتهارد و فردیس و آسارا
فریدون عباسی دوانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فریدون عباسی دوانی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: کازرون
ابراهیم عزیزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابراهیم عزیزی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
ابراهیم عزیزی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابراهیم عزیزی
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کرمانشاه
محمدجواد عسکری- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدجواد عسکری
استان: فارس
حوزه انتخابیه: داراب و زرین دشت
مهدی عسگری  -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی عسگری
استان: البرز
حوزه انتخابیه: کرج، اشتهارد و فردیس
کمال علیپور خنکداری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما کمال علیپور خنکداری
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: قائمشهر، سوادکوه و جویبار
محمد علی پور رحمتی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد علی پور رحمتی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: ماکو و چالدران
احمد علیرضابیگی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد علیرضابیگی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و آذرشهر
علی اکبر علیزاده برمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی اکبر علیزاده برمی
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: دامغان
بهزاد علیزاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما بهزاد علیزاده
استان: ایلام
حوزه انتخابیه: دهلران، آبدانان و دره‌شهر
علی علیزاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی علیزاده
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: مراغه و عجب شیر
محسن علیزاده  -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محسن علیزاده
استان: فارس
حوزه انتخابیه: سپیدان و بیضاء
ابوالفضل عمویی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابوالفضل عمویی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
علی اصغر عنابستانی علی اصغر عنابستانی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب
مهدی عیسی زاده  -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهدی عیسی زاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: میاندوآب
موسی غضنفرآبادی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما موسی غضنفرآبادی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
ملک فاضلی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ملک فاضلی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: سراوان، سیب، سوران و مهرستان
محسن فتحی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محسن فتحی
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سنندج، دیوان دره و کامیاران
رسول فرخی میکال -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رسول فرخی میکال
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: لاهیجان و سیاهکل
ولی اله فرزانه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ولی اله فرزانه
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: نور و محمودآباد
سید مهدی فرشادان -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سید مهدی فرشادان
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: سنندج، دیوان دره و کامیاران
محمدحسین فرهنگی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدحسین فرهنگی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و آذرشهر
محمدمهدی فروردین -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدمهدی فروردین
استان: فارس
حوزه انتخابیه: فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند
احمد حسین فلاحی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد حسین فلاحی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: همدان
سارا فلاحی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سارا فلاحی
استان: ایلام
حوزه انتخابیه: ایلام، چرداول، شیروان، ایوان و مهران
رحمت اله فیروزی پوربادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رحمت اله فیروزی پوربادی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: قمصر و نطنز
حجت اله فیروزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حجت اله فیروزی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: فسا
جعفر قادری -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جعفر قادری
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
فاطمه قاسم پور-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فاطمه قاسم پور
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
شیوا قاسمی پور -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما شیوا قاسمی پور
استان: کردستان
حوزه انتخابیه: مریوان و سروآباد
 سیداحسان قاضی زاده هاشمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیداحسان قاضی زاده هاشمی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: فریمان وسرخس
محمدباقر قالیباف -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدباقر قالیباف
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سید حمیدرضا کاظمی سید حمیدرضا کاظمی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: پلدختر
غلامحسین کرمی  -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما غلامحسین کرمی
استان: بوشهر
حوزه انتخابیه: دشتی و تنگستان
احمد مازنی علی اکبر کریمی
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب
علی کریمی فیروزجائی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی کریمی فیروزجائی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: بابل
جواد کریمی قدوسی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جواد کریمی قدوسی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: مشهد و کلات
محمد کعب امیر-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد کعب امیر
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: شوش
محمداسماعیل کوثری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمداسماعیل کوثری
استان: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
حوزه انتخابیه: تهران
جبار کوچک نژاد ارم ساداتی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جبار کوچک نژاد ارم ساداتی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رشت
غلامعلی کوهساری- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما غلامعلی کوهساری
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: رامیان و آزادشهر
عباس گلرو -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عباس گلرو
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: سمنان و مهدیشهر
مهرداد گودرزوند چگینی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهرداد گودرزوند چگینی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: رودبار
حسین گودرزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین گودرزی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: درود و ازنا
عباس گودرزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عباس گودرزی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: بروجرد
سهراب گیلانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سهراب گیلانی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: شوشتر و گتوند
زهره سادات لاجوردی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما زهره سادات لاجوردی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
حسن لطفی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسن لطفی
استان: همدان
حوزه انتخابیه: رزن
فدا حسین مالکی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فدا حسین مالکی
استان: سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه: زاهدان
محمدرضا مبلغی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدرضا مبلغی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: کوهدشت و رومشکان
روح اله متفکر آزاد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما روح اله متفکر آزاد
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و آذرشهر
 ابراهیم متینیان -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابراهیم متینیان
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: رامهرمز و رامشیر
بهروز محبی نجم‌آبادی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما بهروز محبی نجم‌آبادی
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: سبزوار، جغتای و خوشاب
احمد محرم زاده یخفروزان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد محرم زاده یخفروزان
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: اهر و هریس
محمدعلی محسنی بندپی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدعلی محسنی بندپی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: نوشهر و چالوس
سید مجتبی محفوظی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سید مجتبی محفوظی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: آبادان
پرویز محمدنژادقاضی محله-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما پرویز محمدنژادقاضی محله
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: لنگرود
فاطمه محمد بیگی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فاطمه محمد بیگی
استان: قزوین
حوزه انتخابیه: قزوین و آبیک
بهزاد رحیمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما صمداله محمدی
استان: کرمان
حوزه انتخابیه: بافت، رابر، ارزوئیه
حسن محمدیاری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسن محمدیاری
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: طوالش و رضوانشهرو ماسال
 جلال محمودزاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جلال محمودزاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: مهاباد
حسین محمدصالحی دارانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین محمدصالحی دارانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: چادگان، فریدن و فریدون شهر
مرتضی محمودوند-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مرتضی محمودوند
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: خرم آباد
سمیه محمودی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سمیه محمودی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: شهرضا و دهاقان
محمدرضا نجفی جلیل مختار
استان:
حوزه انتخابیه: آبادان
احمد مرادی -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد مرادی
استان: هرمزگان
حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم ابوموسی
کیوان مرادیان کوچکسرائی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما کیوان مرادیان کوچکسرائی
استان: مازندران
حوزه انتخابیه: قائمشهر، سوادکوه
غلامرضا مرحباء-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما غلامرضا مرحباء
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: آستارا
عبدالرضا مصری -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عبدالرضا مصری
استان: کرمانشاه
حوزه انتخابیه: کرمانشاه
اردشیر مطهری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما اردشیر مطهری
استان: سمنان
حوزه انتخابیه: گرمسار و آرادان
محمدطلا مظلومی آبزرگه- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدطلا مظلومی آبزرگه
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: بهبهان
محمدمهدی مفتح-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدمهدی مفتح
استان: همدان
حوزه انتخابیه: تویسرکان
عباس مقتدای خوراسگانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عباس مقتدای خوراسگانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
فاطمه مقصودی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما فاطمه مقصودی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: بروجرد
حسین نیازآذری علیرضا منادی سفیدان
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و آذرشهر
غلامرضا منتظری غلامرضا منتظری
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: گرگان و آق قلا
سیدمحمد موحد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدمحمد موحد
استان: کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه: چرام و بهمئی و لنده
سیدعلی موسوی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدعلی موسوی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: ملکان
سیدموسی موسوی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدموسی موسوی
استان: فارس
حوزه انتخابیه: لامرد و مهر
سید کاظم موسوی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سید کاظم موسوی
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: اردبیل، نیر، نمین و سرعین
سیدنظام‌الدین موسوی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدنظام‌الدین موسوی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سیدناصر موسوی لارگانی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدناصر موسوی لارگانی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: فلاورجان
سید محمد مولوی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سید محمد مولوی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: آبادان
سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: تبریز، اسکو و آذرشهر
حسین میرزایی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین میرزایی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: اصفهان
سیدجلیل میرمحمدی میبدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدجلیل میرمحمدی میبدی
استان: یزد
حوزه انتخابیه: تفت و میبد
سید جلیل میرمحمدی میبدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما الیاس نادران
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
احمد نادری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما احمد نادری
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مجید ناصری نژاد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجید ناصری نژاد
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: شادگان
سیدمحمود نبویان- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدمحمود نبویان
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
روح الله نجابت-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما روح الله نجابت
استان: فارس
حوزه انتخابیه: شیراز
روح‌الله نجابت- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما عادل نجف زاده
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: خوی و چایپاره
عادل نجف زاده-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما ابراهیم نجفی اسپیلی
استان: گیلان
حوزه انتخابیه: آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر
مصطفی نخعی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مصطفی نخعی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: نهبندان و سربیشه
سیدغنی نظری خانقاه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سیدغنی نظری خانقاه
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: خلخال و کوثر
علیرضا نظری-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا نظری
استان: مرکزی
حوزه انتخابیه: خمین
محمدتقی نقدعلی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمدتقی نقدعلی
استان: اصفهان
حوزه انتخابیه: خمینی شهر
بیژن نوباوه وطن-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما بیژن نوباوه وطن
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
حسن نوروزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسن نوروزی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: بهارستان و رباط کریم
رحمت اله نوروزی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما رحمت اله نوروزی
استان: گلستان
حوزه انتخابیه: علی آباد کتول
غلامرضا نوری قزلجه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما غلامرضا نوری قزلجه
استان: آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه: بستان آباد
حسین نوش آبادی- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسین نوش آبادی
استان: تهران
حوزه انتخابیه: ورامین، قرچک و پیشوا
جواد نیک بین-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما جواد نیک بین
استان: خراسان رضوی
حوزه انتخابیه: کاشمر، بردسکن و خلیل آباد
علی نیک زاد ثمرین-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علی نیک زاد ثمرین
استان: اردبیل
حوزه انتخابیه: اردبیل، نیر، نمین و سرعین
مجید نصیرایی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجید نصیرایی
استان: خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه: فردوس، طبس، سرایان و بشرویه
حسن همتی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما حسن همتی
استان: آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه: میاندواب، شاهین دژ
محمد وحیدی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما محمد وحیدی
استان: خراسان شمالی
حوزه انتخابیه: بجنورد مانه سملقان جاجرم گرمه
علیرضا ورناصری قندعلی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما علیرضا ورناصری قندعلی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: مسجدسلیمان، لالیا
مهرداد ویس کرمی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مهرداد ویس کرمی
استان: لرستان
حوزه انتخابیه: خرم آباد
سید علی یزدی خواه-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما سید علی یزدی خواه
استان: تهران
حوزه انتخابیه: تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مجتبی یوسفی-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما مجتبی یوسفی
استان: خوزستان
حوزه انتخابیه: اهواز، حمیدیه، باوی، کارون