۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۷

سنگ تمام صداوسیما در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ازکار جهادی و انقلابی رسانه ملی در اطلاع رسانی سریع و شفاف در زمینه ویروس کرونا و جلب اعتماد عمومی قدردانی کردند


سنگ تمام صداوسیما در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیماتعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و منتخبین دوره یازدهم مجلس در گفتگو با خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما از کار جهادی و انقلابی رسانه ملی در اطلاع رسانی سریع و شفاف در زمینه ویروس کرونا و جلب اعتماد عمومی قدردانی کردند


احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، هرمز، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد رسانه ملی در خصوص ویروس کرونا و نحوه اطلاع‏ رسانی آن در رعایت نکات بهداشتی توسط مردم و کاهش تلفات ناشی از این بیماری فوق العاده موثر بود.

وی افزود: صداوسیما با این نحوه آموزش و روشنگری یک حرکت دلگرم کننده در کشور به نمایش گذاشت.

سید احسن علوی نماینده مردم سنندج  در مجلس شورای اسلامی گفت: صداوسیما انعکاس خوبی از اخبار ویروس کرونا داشت و پوشش رسانه‏ ای کاملی از زحمات پرستاران و کادر درمانی در بیمارستان‏ ها و کمک ‏های مردمی فراهم کرد و جا دارد از عملکرد رسانه ملی به طور شایانی قدردانی شود.

وی افزود: صداوسیما همچنین درخصوص آموزش از راه دور دروس دانش آموزان و برنامه‏ های نوروزی معدل بسیارخوبی کسب کرده است.

محمدصالح جوکار منتخب مردم یزد در مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم گفت: صدا  سیما در خصوص کرونا سنگ تمام گذاشته است و عملکرد خوبی ارائه کرده است.

وی افزود: در بخش آموزشی و تدریس صداوسیما نقش مهم آموزشی را خوب ایفا کرده است و فراتر از وظیفه خود عمل کرده است.


علی‏ اکبر علیزاده برمی منتخب مردم دامغان در مجلس یازدهم گفت: عملکرد رسانه ملی درباره انعکاس خبرهای مربوط به ویروس کرونا خوب بوده و هر روز این اطلاع‏ رسانی قوی‏ تر و منسجم ‏تر بوده است.


زهره سادات لاجوردی
منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عملکرد رسانه ملی درباره اطلاع‏رسانی و آموزش درباره مبارزه با ویروس کرونا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: صداوسیما در زمینه کرونا بسیار موفق عمل کرده است و باعث شده اصلی ترین مرجع مردم برای دریافت خبر در این زمینه باشد.

وی با بیان اینکه آموزش از راه دور شبکه های مختلف تلویزیونی باعث جبران عقب افتادگی درسی دانش‏ آموزان شده  خواستار ادامه این مدل آموزش تا زمان مهار کامل ویروس کرونا شد.

سمیه رفیعی منتخب مردم تهران در مجلس یازهم عملکرد رسانه ملی درباره ویروس کرونا را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: رسانه ملی در امر اطلاع ‏رسانی و آموزش بسیار موفق عمل کرده است و زحمات صداوسیما شایسته تقدیر است.

رضا آریان‏پور منتخب مردم مینودشت،  گالیکش، کلاله و مراه تپه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عملکرد رسانه ملی درباره ویروس کرونا را رضایت‏ مند دانست و گفت: پخش میان برنامه ‏ها و انیمیشن‏ ها درباره ویروس کرونا خوب بوده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

احمد حسین فلاحی منتخب مردم همدان و فامنن در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: نقش رسانه ملی درباره پیشگیری از شیوع ویروس کرونا محوری و اساسی است که دولت هم به این موضوع اشاره کرده است.

وی آموزش از راه دور صداوسیما از طریق شبکه های مختلف را کار ارزشمندی دانست و افزود: صداوسیما در این زمینه تجربه خوبی کسب کرده است و ضمن بررسی جدی ساختار فضای مجازی خواستار ادامه این آموزش ها شد.

محمدحسن آصفری منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم گفت: رسانه ملی درباره پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و پوشش رسانه‏ ای اخبار آن و همچنین آموزش از راه دور دانش آموزان کار جهادی و انقلابی انجام داده است.

مهرداد ویس کرمی منتخب مردم خرم آباد و دوره در دور یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: حجم کار صداوسیما درباره پوشش خبری ویروس کرونا مخصوصاً در برنامه‏ های کارشناسی و گفتگو محور بسیارخوب بوده است .

حسین گودرزی منتخب مردم درود و ازنا در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد صداوسیما گفت: صداوسیما با پوشش اخبار مربوط به ویروس کرونا و اطلاع رسانی شفاف و سریع خود ضمن ایجاد اعتماد عمومی تأثیر مثبتی در افکار عمومی و احساس امنیت در جامعه ایجاد کرده است.
لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?89cc17981522

واژگان کلیدی

قاب رسانه

هيئت رئیسه مجلس یازدهم انتخاب شدند

گزارش شبکه خبر از مجلس ٨ خرداد ٩٩

افتتاحیه مجلس یازدهم با حضور 276 منتخب ملت

نشست خبری افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس

تشکیل دادگاه تجارت ظرف 3 سال آینده

گزارش 20:30 از مجلس 30 اردیبهشت 99

10 هزار تذکر مجلس به رئیس جمهور، وزرا و مسئولان در دوره دهم

گزارش 20:30 از گفتگوی تلویزیونی رئیس مجلس