۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۹

با توصیه های رهبری مردم از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا تبعیت کردند

‌نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:لازم است از مقام معظم رهبری تشکرویژه داشته باشیم که توصیه‌های ایشان باعث شد مردم تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا را مورد تبعیت قرار دهند


با توصیه های رهبری مردم از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا تبعیت کردند معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیمابه گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز مجلس با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم بیماری رئیس مجلس شورای اسلامی بهبود یابد، گفت: رئیس مجلس در این مدت بازدیدهای بسیار زیادی داشت و تلاش کرد به همین دلیل دچار کرونا شد و در حال حاضر در قرنطینه است که باید از تلاش وی قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه لازم است از کادر درمانی کشور هم تشکر کنیم، اظهار داشت: لازم است از مقام معظم رهبری تشکر ویژه داشته باشیم که اگر دستورات و توصیه‌های ایشان نبود، به این راحتی نمی‌شد مساجد، نماز جمعه و زیارتگاه‌ها را تعطیل کرد و همچنین توصیه‌های ایشان باعث شد مردم تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا را مورد تبعیت قرار دهند.

پزشکیان تصریح کرد: از صدا و سیما که هر روز در تمام شبکه های تلویزیونی همکاری و اطلاع رسانی می کنند تشکر می کنیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت تا هفته آینده برنامه ملی مبارزه با کرونا را به مجلس ارائه کند و اینگونه نباشد که هر روز ما یک تصمیم جدید در این راستا بگیریم.

پزشکیان گفت: ما در شهریور ماه قانون مدیریت بحران را به تصویب رساندیم که دولت در اجرای آن قصور کرده است که باید در این باره پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه لازم است از رئیس جمهور هم تشکر کنیم که به صورت مکرر در جلسات ستاد مقابله با کرونا حضور می‌یابد، تصریح کرد: مساله حائز اهمیت این است که برنامه ملی مقابله با کرونا به صحن علنی مجلس ارائه شود و روز چهارشنبه هفته آینده این گزارش را از دولت می‌خواهیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین از همه رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس می‌خواهیم در این هفته و هفته آینده پیشنهادات خود را برای مقابله با کرونا ارائه کنند.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?42c4410e1551

واژگان کلیدی

قاب رسانه

هيئت رئیسه مجلس یازدهم انتخاب شدند

گزارش شبکه خبر از مجلس ٨ خرداد ٩٩

افتتاحیه مجلس یازدهم با حضور 276 منتخب ملت

نشست خبری افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس

تشکیل دادگاه تجارت ظرف 3 سال آینده

گزارش 20:30 از مجلس 30 اردیبهشت 99

10 هزار تذکر مجلس به رئیس جمهور، وزرا و مسئولان در دوره دهم

گزارش 20:30 از گفتگوی تلویزیونی رئیس مجلس