۱۴۰۰ جمعه ۴ تير
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۲۶

بیانیه حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات آمریکا

بیانیه بیش از 21 هزار حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات ضد حقوق بشری و تحریمی آمریکا و مطالبه گری از سازمان های بین‌المللی در مقابله با آن منتشر شد


بیانیه حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات آمریکا- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما
به گزارش معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما بیانیه 21333 حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات ضد حقوق بشری و تحریمی آمریکا و مطالبه گری از سازمان های بین‌المللی در مقابله با آن منتشر شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

انقلاب اسلامی ایران در حالی وارد دهه پنجم حیات خود می‏شود که چقد و کینه ‏توزی دشمن و جنگ تمام عیار استکبار جهانی و ایادی آن، علیه انقلاب اسلامی ایران و کانون‏ های مقاومت جهان به دلیل پیشرفت و توفیقات روز افزون ایران اسلامی، به وضوح قابل مشاهده است. در این جنگ تمام عیار، دشمن از هر آنچه در توان دارد بهره می‏گیرد تا از رهگذر فشارهای اقتصادی و سیاسی و تهدیدهای نظامی و حتی تحریم ضدانسانی دارو، بتواند این سد عظیم و مستحکم مقابل خود را که مانع از رسیدن به آرزوهای استثمار گرایانه خود در جهان است، بشکند.

مجلس سنای آمریکا در اولین ماه ‏های پیروزی انقلاب، ایران اسلامی را تحریم و اعلام کرد که تا شش ماه دیگر این انقلاب از بین خواهد رفت. اما امروز کسانی که آرزوی نابودی ایران اسلامی را داشتند، همه زیر خاک هستند و جمهوری اسلامی ایران این شجره طیبه 40 سال است که به سمت عظیم و تعالی در حرکت بوده و ریشه‏های آن هر روز عمیق‏تر و بدنه آن تنومندتر گردیده است. در واقع با ظهور این قدرت معنوی نوظهور پرتلاش پرانگیزه، که دنیا را نمی‏شناخت، قدرت ظاهری استکبار ترک خورد و این ترک هر روز عمیق‏ تر می‏شود.

اما مدتی است که کشورهای جهان و نیز ملت بزرگ ایران، درگیر و دار مقابله با ویروس منحوس کرونا هستند. در این حال که کشورهای دیگر تمام توان خود را برای مهار شیوع این بیماری و درمان بیماران متمرکز کرده ‏اند، ملت ایران از یک طرف با این ویروس و از طرف دیگر با تحریم‏ های ناجوانمردانه و غیرانسانی و ظالمانه آمریکا مواجه شده است.

برای مشاهده متن کامل بیانیه فایل زیر را دانلود نمایید.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?313402d12246

واژگان کلیدی
حقوقدانان      آمریکا      حقوق بشر      تحریم      سازمان های بین المللی            

قاب رسانه

مدیحه سرایی در صحن علنی مجلس به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

مراسم مدیحه سرایی به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با مداحی حاج محمد موحدی نیا خادم حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.

دیدار رئیس مجلس با رئیسی پس از پیروزی در انتخابات

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان قوه قضاییه پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را به وی تبریک گفت.