۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۶/۲۵

اروپایی ها با توهین به مقدسات مسلمانان نشان دادند برای هیچ کس احترام قایل نیستند

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به توهین نشریات اروپایی به پیامبر گرامی اسلام و قرآن کریم گفت: اروپایی ها با این حرکت شان نشان دادند که شخصیت بی ادبی دارند و برای هیچ کس احترام قائل نیستند.


اروپایی ها با توهین به مقدسات مسلمانان نشان دادند برای هیچ کس احترام قایل نیستند-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما به نقل از شبستان، امیرحسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به توهین نشریات اروپایی به قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام گفت: اروپایی ها نشان می دهند که ظاهر مدرنی دارند اما باطن بی ادبی دارند. برخی افراد از شخصیت بی ادبی دارند و برای هیچ کس احترام قایل نیستند، اروپایی ها نیز همین گونه اند.

 

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اروپایی ها سال ها پیش از قید پدر و مادر گذشتند و بنیان خانواده را متلاشی کردند، از خیر محبت کردن به اقوام درجه یک و دو شان گذشتند و مقدسات خودشان را نیز زیر پا گذاشتند. بارها به حضرت مسیح در همین جوامع توهین شد و این نشانه عقب ماندگی و جاهلیت مدرن است که آنها به خودشان اجازه می دهند این گونه به هر امر مقدس و متعالی توهین کنند.

 

وی تصریح کرد: اروپایی ها به پدران معنوی و چهره های مقدس و باطنی ما توهین کردند و این نشان دهنده بی شخصیتی این نظام غرب است. بدانند که با این توهین ها راه به جایی نمی برند و فقط شخصیت بی ادب خودشان را نشان داده اند.

 

وی ادامه داد: آنها دم از این می زنند که برای ادیان احترام قایل اند اما می بینیم که در جوامع شان به چهره های معنوی و مقدسات سایر ادیان توهین می شود اما هیچ واکنشی ندارند. در کشور ما که شیعه اثنی عشری هستیم اگر کسی حتی با مقدسات و چهره های محبوب اهل سنت توهین کند ولی فقیه ما آن را حرام شرعی اعلام کرده است. ما در کشورمان اجازه توهین به هیچ کدام از ادیان و مذاهب را نداده ایم و برای آن قانون داریم. این امر، امر مذموم و ناپسند و غیر اخلاقی است


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?d7e9bd8a23234

واژگان کلیدی

قاب رسانه

نباید کشور و معیشت مردم را معطل غرب کنیم

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس با اشاره به شکست حقوقی آمریکا در شورای امنیت به دلیل اقتدار و ایستادگی مردم ایران و با تاکید بر این که «نباید به این شکست‌های حقوقی و سیاسی آمریکا دلخوش باشیم» گفت: پیروزی واقعی را زمانی اعلام کنیم که اقتصاد و مردم ما قوی شده باشند و احساس کنند در زندگی آنها تغییرات ملموس ایجاد شده است.

گزارشی از دغدغه های نفتی نمایندگان با پاسخ های وزیر نفت

مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه 25 شهریور) میزبان بیژن زنگنه وزیر نفت بود.

بررسی مشکلات اقتصادی کشور در صحن غیرعلنی مجلس

دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درخصوص جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه 23 شهریور) نمایندگان با وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس بانک مرکزی ارائه داد.

مجلس یازدهم؛ پر سر و صدا و کمتر عملیاتی

قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس یازدهم در پاسخ به سوال مجری شبکه خبر در خصوص کمتر عملیاتی بودن مجلس توضیحاتی داد.

نمایندگان ١٠ استان کشور راهی بهارستان شدند

با برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم، نمایندگان ١٠ استان کشور راهی ساختمان بهارستان شدند.

گزارشی از روند برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس از زبان سخنگوی شورای نگهبان

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان توضیحاتی در مورد روند برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم در 10 استان کشور داد.