۱۴۰۰ جمعه ۴ تير
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۷

احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل نمی‌شود

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی در خصوص احتمال بطلان احکام صادره از سوی قاضی فاسد اظهار کرد: احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل نمی شود و بازنگری در این احکام روند خود را دارد.


احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل نمی‌شود- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیمابه گزارش معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما به نقل از ایسنا، حسن نوروزی در خصوص محاکمه قاضی که پیشتر حکم فیلترینگ پیام رسان تلگرام را صادر کرده بود و درباره‌ی حواشی و اتفاقات مربوط به اقدامات متخلفانه قاضی منصوری و درباره این‌که اگر فساد قاضی در چنین مواردی محرز شود آیا احکامی که پیش‌تر صادر کرده بوده باطل می‌شود یا خیر، گفت: خیر بازنگری در احکام روند خود را دارد به دلیل این‌که این مسائل، مسائل امنیتی و قضایی است باید این سوالات را از آقای اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه بپرسید.

وی همچنین درباره‌ی این‌که آیا کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی به موضوع مرگ قاضی منصوری و تخلفات وی ورود خواهد کرد یا خیر، گفت: هنوز این موضوع مشخص نیست، چرا که وضعیت کمیسیون هنوز به صورت کامل مشخص نشده است. ان‌شاء‌الله وضعیت کمیسیون هفته آینده مشخص خواهد شد.لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?1d13b6002368

واژگان کلیدی
علی باقری      قاضی      منصوری      قوه قضائیه      اختلاس      رانت      فساد مالی      حسن نوروزی      کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس      

قاب رسانه

مدیحه سرایی در صحن علنی مجلس به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

مراسم مدیحه سرایی به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با مداحی حاج محمد موحدی نیا خادم حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.

دیدار رئیس مجلس با رئیسی پس از پیروزی در انتخابات

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان قوه قضاییه پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را به وی تبریک گفت.