۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۱

بیش از 730برنامه رادیویی در دهه ولایت پخش می شود

شاه آبادی معاون صدا از تهیه و پخش 730 برنامه رادیویی در 144 عنوان با موضوع "دهه ولایت" در قالب ها و ساختارهای متنوع به مناسبت دهه ولایت و امامت خبر داد.


730 برنامه رادیویی در دهه ولایت پخش می شودبه گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما، حمید شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران گفت: شبکه های رادیویی همسو با سایر بخش های رسانه ملی به منظور ایجاد فضایی شاد و امیدآفرین و تعمق و گسترش معارف دینی،خودشناسی و ولایت پذیری، برنامه هایی را در قالب ها و ساختارهای متنوع در دهه ولایت و امامت تدارک دیده اند.
وی اعلام کرد: شبکه های رادیویی در مجموع با 730 برنامه در 144 عنوان و به مدت 304 ساعت و 40 دقیقه به موضوع دهه ولایت در سال 1399 می پردازند.
وی با تبریک دهه ولایت و امامت افزود: محورهای محتوایی و ملاحظات برنامه سازی، متناسب با ماموریت شبکه های رادیویی و برای ایجاد انسجام، هماهنگی محتوایی و اثربخشی موثر در پرداختن به این مناسبت است.
معاون رادیو با اشاره به محورهای موضوعی برنامه های رادیو گفت: نقش و جایگاه ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی در تقویت وحدت و وفاق ملی، نقش و جایگاه غدیر در وحدت و بصیرت افزایی امت اسلامی، بررسی عبرت های واقعه غدیر برای جامعه امروز، بررسی موضوع خانواده و صول تربیتی در نهج البلاغه، بررسی آیات ولایت و روایات و احادیث متقن در این خصوص، بررسی سبک زنذگی اسلامی با توجه به آموزه های نهج البلاغه، مسئله ازدواج و پیوند زناشویی و شاخص های ازدواج مناسب، فرهنگ غدیز و بررسی دعای عرفه از جمله محورهای موضوعی است که در برنامه های رادیویی این ایام مورد توجه قرار خواهد گرفت.لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?b5eae5a62777

واژگان کلیدی