۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۷/۲۰

تبعیض ناروا، محور سوال از وزیر ورزش

نماینده گرمی در مجلس از کلید خوردن طرح سوال از سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به علت تبعیض ناروا و عدم توزیع عادلانه امکانات ورزشی خبر داد.


تبعیض ناروا، محور سوال از وزیر ورزش به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما به نقل از تسنیم؛ ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی از کلید خوردن طرح سوال از مسعود سلطانیفر وزیر ورزش و جوانان در مجلس خبر داد.وی در همین راستا افزود: طرح سوال از وزیر ورزش تقدیم هیئت رئیسه پارلمان شده تا برای بررسی و رسیدگی کارشناسی به کمیسیون تخصصی ارجاع شود.

نماینده مردم گرمی در مجلس درباره محور سوال از وزیر ورزش و جوانان، بیان داشت: تبعیض ناروا و عدم توزیع عادلانه امکانات ورزشی و همچنین عدم توزیع اعتبارات ورزشی متناسب با نیازهای هر منطقه مهمترین محور سوال از سلطانیفر است که وی با حضور در مجلس پیرامون این موضوعات توضیح خواهد داد.

اسماعیلی اظهار داشت: پس از ارجاع طرح سوال از وزیر ورزش به کمیسیون تخصصی، طبق آییننامه داخلی پارلمان وزیر 10 روز فرصت دارد در کمیسیون مربوطه حضور یافته و پیرامون سوال مطروحه توضیحاتی را ارائه کند.لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?6ef35c7033498

واژگان کلیدی

قاب رسانه

نشست اعضای کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با رئیس و معاونان رسانه ملی

رئیس رسانه ملی در این نشست تأکید کرد: صداوسیما رسانه‌ای توسعه‌محور است و با تمرکز بر تولید برنامه‌های کشاورزی، حمایت از کشاورز و تولیدات کشاورزی را پیگیری می‌کند.

حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مدرسه تلویزیونی ایران

در صحن علنی مجلس امروز (سه شنبه 6 آبان ماه 99)، بیانیه 190 نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از مدرسه تلویزیونی ایران قرائت شد.

طرح تامین کالاهای اساسی خانوار به زودی آغاز می شود

گزارشی از صحن علنی امروز (دوشنبه پنجم آبان ماه نود و نه) را در ویدیوی زیر ببینید.

اهانت به نبی اعظم (ص)، اهانت به همه ادیان الهی است

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در واکنش به اهانت دولت فرانسه به ساحت پیامبر اسلام (ص)، گفت: اهانت به نبی اعظم (ص)، اهانت به موسی (ع)، به عیسی (ع)، اهانت همه ادیان الهی است، اهانت به انسان است و اقدام دولت فرانسه دفاع از جهل و نادانی است.

نور پیامبر اسلام با این اقدامات کور و ضدانسانی خاموش شدنی نیست

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اهانت دولت فرانسه به ساحت پیامبر اسلام (ص)، گفت: نور پیامبر اسلام با این اقدامات کور، بی حاصل و ضدانسانی خاموش شدنی نیست.

مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و وزرای دولت مصلحت اندیشی می‌کند

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در برنامه تهران 20 شبکه پنج گفت: مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و وزرای دولت مصلحت اندیشی می‌کند و کمک می کند دولت کار را به جلو ببرد.