۱۳۹۹ جمعه ۲ آبان
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۷/۲۲

طرح تهیه ۳میلیون تبلت برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت، در نوبت صحن

نادری نماینده تهران گفت: طرح دو فوریتی تهیه ۳ میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی‌بضاعت در نوبت صحن قرار دارد.


طرح تهیه ۳میلیون تبلت برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت، در نوبت صحن به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛  احمد نادری، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیامی توییتری از تهیه طرح دوفوریتی برای تهیه سه میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد که البته ارائه آن به حدود یک ماه پیش باز می‌گردد.

او نوشت: «طرح دوفوریتی تهیه سه میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت را حدود یک‌ماه پیش تهیه و با جمع آوری حدود ۴۰ امضا سابمیت [ارائه] کردم.  اعلام وصول شده و در نوبت قرار دارد. مطابق این طرح دولت مکلف خواهد شد از محل‌های بودجه‌ای مشخص شده، سه میلیون ابزار تهیه و در اختیار آنان قرار دهد.»


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?a109884f33527

واژگان کلیدی

قاب رسانه

مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و وزرای دولت مصلحت اندیشی می‌کند

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در برنامه تهران 20 شبکه پنج گفت: مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و وزرای دولت مصلحت اندیشی می‌کند و کمک می کند دولت کار را به جلو ببرد.

مرغ چند کیلویی بخریم ؟

غلامرضا نوری قزلجه، نماینده مردم بستان آباد در برنامه خانه ملت توضیحاتی درباره چگونگی رشد مرغ در مرغداری ها ارایه داد.

ما مکلف هستیم به استان های محروم توجه و آنها را در اولویت بگذاریم

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی خود از سیستان و بلوچستان گفت: وقتی یک استان محروم تر است ما مکلف هستیم به آن توجه کنیم و آن استان را در اولویت بگذاریم.استان هایی مانند سیستان و بلوچستان و خوزستان استان های کم نظیری هستند ولی عقب ماندگی هایی دارند که قابل قبول نیست.

قالیباف: در مجلس یازدهم، نظارت بر قانونگذاری اولویت دارد

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی خود از سیستان و بلوچستان گفت: امروز از کمبود قانون رنج نمی بریم و در بخش قانون متورم هستیم از این رو نظارت بر قانوگذاری از اولویت های مجلس خواهد بود.

نظارت میدانی رئیس مجلس از مناطق محروم چابهار

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به استان سیستان و بلوچستان در مناطق محروم چابهار حضور یافت و از نزدیک با مردم این مناطق دیدار و گفتگو کرد.