۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۷/۲۳

سردار اشتری و رزم حسینی هفته آینده به مجلس می‌آیند

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: فرمانده نیروی انتظامی و وزیر صمت هفته آینده به مجلس می‌آیند.


سردار اشتری و رزم حسینی هفته آینده به مجلس می‌آیند به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما به نقل از فارس؛ احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جلسه علنی هفته آینده مجلس سخنرانی خواهد کرد.

وی افزود: همچنین مجلس در هفته آینده جلسه غیرعلنی نیز خواهد داشت و در این جلسه علی‌رضا رزم‌حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت میهمان نمایندگان مردم خواهد بود.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس اظهار داشت: بنا است تا در این نشست مشکلات مربوط به حوزه‌های خودرو، سیمان و فولاد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: مجلس در روز سه‌شنبه جلسه علنی نخواهد داشت و جلسه صحن فقط در روزهای یکشنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد و در روز سه‌شنبه کمیسیون‌ها در دو نوبت صبح و عصر جلسه تشکیل جلسه خواهند داد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?d81517bb33531

واژگان کلیدی

قاب رسانه

نشست اعضای کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با رئیس و معاونان رسانه ملی

رئیس رسانه ملی در این نشست تأکید کرد: صداوسیما رسانه‌ای توسعه‌محور است و با تمرکز بر تولید برنامه‌های کشاورزی، حمایت از کشاورز و تولیدات کشاورزی را پیگیری می‌کند.

حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مدرسه تلویزیونی ایران

در صحن علنی مجلس امروز (سه شنبه 6 آبان ماه 99)، بیانیه 190 نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از مدرسه تلویزیونی ایران قرائت شد.

طرح تامین کالاهای اساسی خانوار به زودی آغاز می شود

گزارشی از صحن علنی امروز (دوشنبه پنجم آبان ماه نود و نه) را در ویدیوی زیر ببینید.

اهانت به نبی اعظم (ص)، اهانت به همه ادیان الهی است

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در واکنش به اهانت دولت فرانسه به ساحت پیامبر اسلام (ص)، گفت: اهانت به نبی اعظم (ص)، اهانت به موسی (ع)، به عیسی (ع)، اهانت همه ادیان الهی است، اهانت به انسان است و اقدام دولت فرانسه دفاع از جهل و نادانی است.

نور پیامبر اسلام با این اقدامات کور و ضدانسانی خاموش شدنی نیست

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اهانت دولت فرانسه به ساحت پیامبر اسلام (ص)، گفت: نور پیامبر اسلام با این اقدامات کور، بی حاصل و ضدانسانی خاموش شدنی نیست.

مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و وزرای دولت مصلحت اندیشی می‌کند

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در برنامه تهران 20 شبکه پنج گفت: مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و وزرای دولت مصلحت اندیشی می‌کند و کمک می کند دولت کار را به جلو ببرد.