۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۵

میرتاج‌الدینی خبر داد؛ اعضای کمیسیون برنامه و بودجه امروز عصر با رئیس قوه قضائیه دیدار می‌کنند

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از دیدار و گفتگوی اعضای این کمیسیون طی امروز عصر با حجت‌الاسلام رئیسی در محل دستگاه قضا خبر داد.


 میرتاج‌الدینی خبر داد؛ اعضای کمیسیون برنامه و بودجه امروز عصر با رئیس قوه قضائیه دیدار می‌کنند-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما به نقل از خانه ملت، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به دیدار اعضای این کمیسیون با حجت‌الاسلام رئیسی گفت: ما امروز عصر با حضور در محل دستگاه قضا با رئیس قوه قضائیه و معاونان وی دیدار و گفت‌وگو خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در این نشست ضمن بررسی بودجه قوه قضائیه، درباره مسایل جاری کشور که در ارتباط با این قوه و کمیسیون برنامه و بودجه است، بحث و بررسی انجام خواهیم داد.

میرتاج‌الدینی تاکید کرد: همچنین اعضای کمیسیون برنامه، بودجه  و محاسبات مجلس امروز ساعت جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه با نوبخت و معاونان وی برای بررسی مسایل بودجه‌ای سال 1400 خواهند داشت.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?c00be47f53838

واژگان کلیدی

قاب رسانه

دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت همزمان اجرا می شود

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اجرای دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت به صورت همزمان خبر داد.

تلاش اهالی رسانه و مجلس برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی

نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس و رئیس و معاونان رسانه ملی پیرامون هم افزایی برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی برگزار شد.

در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی چه گذشت؟

گزارشی از صحن علنی امروز ( سه شنبه 27 آبان ماه 99) را در ویدیوی زیر ببینید.

مشکلات کشوربه پاستور وبهارستان ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور صحن علنی امروز (یکشنبه 25 آبان) مجلس گفت: تصمیمات ما در حوزۀ مسکن، بورس، ترخیص کالاهای اساسی از گمرک، سیاست‌های پولی و بانکی، نظام بودجه ریزی، اختصاصِ ارز ترجیحی، سوداگری‌ها در بازار ارز، طلا و خودرو، بی تفاوتی نسبت به گرانی ها و رها کردن بازار و بی توجهی به تولید ملی، به پاستور و بهارستان و باب همایون و میرداماد ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا.

افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس دستگاه قضا با حضور در مراسم شکرانه ایجاد 150 هزار شغل با اولویت آسیب دیدگان کرونا، کفت: افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم است.

توضیحات بانکی پور درباره "طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده"

امیرحسین بانکی پور فرد با حضور در استودیو خبر ٢١ شبکه یک تلویزیون، توضیحاتی درخصوص طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده که امروز در مجلس تصویب شد، ارائه داد.