۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۶

بیش از چهار هزار ساعت آنتن رادیو و تلویزیون برای جوانان

حوزه‌‌های برنامه‌ساز صداوسیما در شش ماهه نخست سال ۹۹ با موضوع «جوانان»، بیش از چهار هزار و هشتصد ساعت برنامه تولید کرده‌اند.


4000 دقیقه آنتن رادیو و تلویزیون برای جوانان-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما، حوزه‌‌های برنامه‌ساز صداوسیما در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۹ با موضوع «جوانان»، ۴۱۸۵ ساعت و چهار دقیقه برنامه تولید کرده‌اند.

بنا به اعلام اداره کل آمار و توسعه فناوری اطلاعات مرکز طرح، برنامه‌ و بودجه سازمان صداوسیما، سهم شبکه‌‌های سراسری رادیویی از این آمار، ۸۰۳ ساعت و ۱۷ دقیقه، شبکه‌های سراسری تلویزیونی ۱۳۳۰ ساعت و ۴۸ دقیقه، شبکه‌های استانی رادیویی ۱۰۶۶ ساعت و ۵۶ دقیقه، شبکه‌های استانی تلویزیونی ۳۳۳ ساعت و ۵۱ دقیقه، شبکه‌های تلویزیون برون‌مرزی ۲۵۵ ساعت و ۵۵ دقیقه، بخش‌های خبری رادیویی ۱۳۱ ساعت و بخش‌های خبری تلویزیونی ۲۶۳ ساعت و ۱۷ دقیقه بوده است.

در میان شبکه‌های سراسری رادیویی رادیو جوان، در میان شبکه‌های سراسری تلویزیونی شبکه یک سیما، در میان شبکه‌های استانی رادیویی رادیو لرستان، در میان شبکه‌های استانی تلویزیونی شبکه خوزستان و در میان شبکه‌های برون‌ مرزی تلویزیونی شبکه جام جم در این ۶ ماه بیشتر از دیگر شبکه‌های همتای خود به موضوع «جوانان» پرداخته‌اند.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?f7c9f83053864

واژگان کلیدی

قاب رسانه

دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت همزمان اجرا می شود

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اجرای دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت به صورت همزمان خبر داد.

تلاش اهالی رسانه و مجلس برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی

نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس و رئیس و معاونان رسانه ملی پیرامون هم افزایی برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی برگزار شد.

در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی چه گذشت؟

گزارشی از صحن علنی امروز ( سه شنبه 27 آبان ماه 99) را در ویدیوی زیر ببینید.

مشکلات کشوربه پاستور وبهارستان ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور صحن علنی امروز (یکشنبه 25 آبان) مجلس گفت: تصمیمات ما در حوزۀ مسکن، بورس، ترخیص کالاهای اساسی از گمرک، سیاست‌های پولی و بانکی، نظام بودجه ریزی، اختصاصِ ارز ترجیحی، سوداگری‌ها در بازار ارز، طلا و خودرو، بی تفاوتی نسبت به گرانی ها و رها کردن بازار و بی توجهی به تولید ملی، به پاستور و بهارستان و باب همایون و میرداماد ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا.

افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس دستگاه قضا با حضور در مراسم شکرانه ایجاد 150 هزار شغل با اولویت آسیب دیدگان کرونا، کفت: افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم است.

توضیحات بانکی پور درباره "طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده"

امیرحسین بانکی پور فرد با حضور در استودیو خبر ٢١ شبکه یک تلویزیون، توضیحاتی درخصوص طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده که امروز در مجلس تصویب شد، ارائه داد.