۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۸

قالیباف: برگزاری جلسات مجلس در شرایط فعلی کشور ضروری است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط امروز کشور و با توجه به اینکه در آستانه بررسی لایحه بودجه هستیم، جلسات صحن مجلس و کمیسیون ها باید برگز ار شود.


 قالیباف در صحن مجلس: برگزاری جلسات مجلس در شرایط فعلی کشور ضروری است-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما، محمدباقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه ما از ساعت ۷.۴۵ دقیقه آغاز شد و امروز هم مثل روز گذشته درباره مباحث کرونا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی تاکید کرد: در این جلسه بحث اصلی این بود که مجلس شورای اسلامی در شرایط فعلی کشور جلسات صحن مجلس و کمیسیون های تخصصی را بر اساس قانون اساسی و آیین نامه داخلی مجلس داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اهمیت برگزاری جلسات مجلس در شرایط امروز کشور و با توجه به اینکه دو هفته دیگر نیز درگیر بررسی بودجه سال آینده خواهیم بود در دستور کار جلسه غیرعلنی قرار گرفت و به جمع بندی هایی هم رسیدیم.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?040d959953885

واژگان کلیدی

قاب رسانه

دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت همزمان اجرا می شود

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اجرای دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت به صورت همزمان خبر داد.

تلاش اهالی رسانه و مجلس برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی

نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس و رئیس و معاونان رسانه ملی پیرامون هم افزایی برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی برگزار شد.

در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی چه گذشت؟

گزارشی از صحن علنی امروز ( سه شنبه 27 آبان ماه 99) را در ویدیوی زیر ببینید.

مشکلات کشوربه پاستور وبهارستان ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور صحن علنی امروز (یکشنبه 25 آبان) مجلس گفت: تصمیمات ما در حوزۀ مسکن، بورس، ترخیص کالاهای اساسی از گمرک، سیاست‌های پولی و بانکی، نظام بودجه ریزی، اختصاصِ ارز ترجیحی، سوداگری‌ها در بازار ارز، طلا و خودرو، بی تفاوتی نسبت به گرانی ها و رها کردن بازار و بی توجهی به تولید ملی، به پاستور و بهارستان و باب همایون و میرداماد ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا.

افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس دستگاه قضا با حضور در مراسم شکرانه ایجاد 150 هزار شغل با اولویت آسیب دیدگان کرونا، کفت: افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم است.

توضیحات بانکی پور درباره "طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده"

امیرحسین بانکی پور فرد با حضور در استودیو خبر ٢١ شبکه یک تلویزیون، توضیحاتی درخصوص طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده که امروز در مجلس تصویب شد، ارائه داد.