۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۹/۱

شاهد گسترش روحیه شجره طیبه بسیج در دیگر کشورها هستیم

فلاحی گفت: امروز شاهد گسترش روحیه شجره طیبه بسیج در دیگر کشورها هستیم و طبیعی است که دشمنی استکبار با این نهاد نیز بیشتر شود.


شاهد گسترش روحیه شجره طیبه بسیج در دیگر کشورها هستیم به گزارش معاونت حقوقی وامور مجلس صدا و سیما  حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان به نقل از فارس ، با اشاره به هفته بسیج گفت: پایه فکری بسیج دارای بعد معرفتی عمیق دینی است و این تفکر به دنبال از خودگذشتگی و کمک به دیگران و نادیده گرفتن منافع شخصی است.
 
وی افزود: ما از زمان پیروزی انقلاب تاکنون در عرصه‌های مختلف شاهد ظهور و بروز این تفکر بوده‌ایم که نمونه آن را می‌توان در دفاع مقدس، کمک‌رسانی به مردم در بلایای طبیعی و ... اشاره کرد.
 
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این تفکر باعث شده تا از همان پیروزی انقلاب استکبار جهانی به دشمنی با این نهاد و تفکر حاکم بر آن بپردازد و دشمنی‌هایش روز به روز با این نهاد بیشتر شود.
 
فلاحی خاطرنشان کرد: امروز شاهد گسترش روحیه شجره طیبه در کشورهای مختلف تحت عناوینی همچون فاطمیون در افغانستان، زینبیون در هندوستان و پاکستان، حسینیون در آذربایجان، حیدریون در عراق و ... هستیم.
 
وی افزود: گسترش تفکر بسیجی در کشورهای مختلف طبیعی است که دشمنی استکبار را با این نهاد مقدس نیز بیشتر می‌کند.
 


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?bc90685053903

واژگان کلیدی

قاب رسانه

دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت همزمان اجرا می شود

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اجرای دو طرح کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد مجلس و دولت به صورت همزمان خبر داد.

تلاش اهالی رسانه و مجلس برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی

نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس و رئیس و معاونان رسانه ملی پیرامون هم افزایی برای صیانت از فرهنگ و هویت ایرانی برگزار شد.

در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی چه گذشت؟

گزارشی از صحن علنی امروز ( سه شنبه 27 آبان ماه 99) را در ویدیوی زیر ببینید.

مشکلات کشوربه پاستور وبهارستان ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور صحن علنی امروز (یکشنبه 25 آبان) مجلس گفت: تصمیمات ما در حوزۀ مسکن، بورس، ترخیص کالاهای اساسی از گمرک، سیاست‌های پولی و بانکی، نظام بودجه ریزی، اختصاصِ ارز ترجیحی، سوداگری‌ها در بازار ارز، طلا و خودرو، بی تفاوتی نسبت به گرانی ها و رها کردن بازار و بی توجهی به تولید ملی، به پاستور و بهارستان و باب همایون و میرداماد ارتباط دارد نه به جورجیا و میشیگان و آریزونا.

افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس دستگاه قضا با حضور در مراسم شکرانه ایجاد 150 هزار شغل با اولویت آسیب دیدگان کرونا، کفت: افزایش تولید و اشتغال و کاهش فقر در جامعه از راه های پیشگیری وقوع جرم است.

توضیحات بانکی پور درباره "طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده"

امیرحسین بانکی پور فرد با حضور در استودیو خبر ٢١ شبکه یک تلویزیون، توضیحاتی درخصوص طرح تعالی جمعیت به حمایت از خانواده که امروز در مجلس تصویب شد، ارائه داد.