۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

مالکی ضمن انتقاد از خودتحریمی دولت خواستار توجه ویژه به بودجه دفاعی شد

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به خباثت ها و سرویس های آمریکا و رژیم صهیونیستی لازم است به بودجه دفاعی در سال آینده توجه ویژه شود.


 مالکی ضمن انتقاد از خودتحریمی دولت خواستار توجه ویژه به بودجه دفاعی شد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما، فداحسین مالکی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی! مستحضر هستید که ملت ایران سالهاست که باتحریم های ظالمانه دست و پنجه نرم می‌کنند اما خودتحریمی های دولت بلایی است که نصیب مردم شده است.

وی افزود: متأسفانه تمام مرزها و معابر مرزی قانونی به دلیل بخشنامه برخی از وزراء بسته شده است و جوانان سیستان و بلوچستان و کردستان مجبور هستند برای گذران زندگی خود، به آب و آتش بزنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خباثت‌ها و شیطنت‌های سرویس‌های صهیونیستی و آمریکایی بسیار زیاد شده است و تقاضای بنده از کمیسیون تلفیق بودجه آن است که به بودجه دفاعی سال آینده توجه ویژه داشته باشند.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?cf38097354619

واژگان کلیدی

قاب رسانه

رای مجلس به تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان

در این ویدیو گزارشی از صحن علنی مجلس شورای اسلامی ایران در روز چهارشنبه 24 دی 99 را مشاهده می کنید.

افرادی که صاحب فرزند سوم شوند وام مسکن ۷۰ میلیونی دریافت می‌کنند

سید احسان قاضی زاده هاشمی: پیش بینی شده که در بودجه ۱۴۰۰ برای افرادی که در سال ۱۴۰۰ یا ۹۹ صاحب فرزند سوم یا بیشتر میشنود وام مسکن ۷۰ میلیونی با سود بازپرداخت ۴ درصد در نظر گرفته شود ما برای فرزندآوری تسهیلاتی را پیش‌بینی کرده‌ایم و این اقدام گام اول ماست.

تحریم‌ها رفع نشود، بازرسان آژانس ۳ اسفند از کشور اخراج می‌شوند

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تحریم‌ها رفع نشود، بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را سوم اسفند اخراج می‌کنیم.

ساختار بودجه اشکالات جدی شکلی و ماهوی دارد

مهرداد بذرباش، رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: ساختار بودجه 1400 اشکالات جدی شکلي و ماهوی دارد و نقدترین منبع برای تامین بودجه فروش اوراق و صندوق توسعه ملی است.