۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۳

کدخدایی: باید در کنار سلامت انتخابات سلامت مردم را ملاک قرار دهیم

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه از نخبگان کشور درخواست داریم که ما را در بهتر اجرا کردن انتخابات ۱۴۰۰ همراهی کنند، گفت: در کنار سلامت انتخابات باید سلامت مردم را ملاک قرار دهیم.


 کدخدایی: باید در کنار سلامت انتخابات سلامت مردم را ملاک قرار دهیم-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز (یکشنبه) در مراسم اختتامیه رویداد ایده نگرانی بحران کرونا و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار داشت: به هر حال ویروس منحوسی که جامعه بشریت را درگیر کرده و در همه جای دنیا همه مشغول مبارزه با آن هستند، در جای جای کشور ما نیز همه درگیر آن هستند و همه مسئولین و دستگاه‌ها نیز به دنبال آن هستند که در حوزه مسئولیتشان مشکلاتی که این ویروس ایجاد کرده است را مرتفع کنند.

کدخدایی عنوان کرد: باید از وزارت بهداشت تشکر ویژه داشته باشیم که در خط مقدم مبارزه با این ویروس است.

وی بیان کرد: آنچه که اهمیت دارد این است که مبارزه و مقابله با این ویروس نیازمند مشارکت همه عزیزان و همه آحاد جامعه است و فقط مسئولین نمی‌توانند بار مبارزه با آن را به دوش بکشند.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: از نخبگان سراسر کشور درخواست داریم که ما را در بهتر اجرا کردن انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ همراهی کنند که با وضعیت شیوع این ویروس منحوس، چگونه بتوانیم انتخابات سالمی برگزار کنیم.

کدخدایی با بیان اینکه در کنار سلامت انتخابات باید سلامت مردم را ملاک قرار دهیم، گفت: چیزی حدود ۴۰۰ نفر از نخبگان درگیر این رقابت بودند و امیدوار هستیم حرکتی که امسال آغاز شد در بخش‌های دیگر ادامه پیدا کند. نظرخواهی از نخبگان می‌تواند مشکلات ما را حل کند و کمک عظیمی به مسئولین محسوب شود.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?57c61a5d65047

واژگان کلیدی

قاب رسانه

قدردانی ۲۳۵ نماینده مجلس از زحمات کادر درمان در دوران کرونا

علی کریمی فیروزجائی، عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از ۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس در قدردانی از کادر درمان را قرائت کرد.

قالیباف خبر داد: دانشمندان ایرانی به اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دانشمندان جوان و خداباور ایرانی توانستند به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یابند.

تقدیر نمایندگان مجلس از عملکرد نیروی انتظامی در نوروز 1400

203 نماینده مجلس با امضای بیانیه ای از عملکرد نیروی انتظامی در ایام نوروز 1400 تشکر و قدردانی کردند.

منابع ارزی بلوکه شده هر چه سریع تر آزاد شود

چونگ سی کیون، نخست وزیر کره جنوبی با حضور در ساختمان بهارستان با محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای سلامی دیدار و گفت و گو کرد.