۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

امضای تفاهم نامه ارتقای زیر ساخت های فنی صدا و سیمای مرکز سمنان

تفاهم نامه ارتقاء زیر ساخت‌های فنی صدا و سیمای مرکز سمنان بین معاون توسعه و فناوری رسانه ملی و استاندار سمنان امضا شد.


 امضای تفاهم نامه ارتقای زیر ساخت های فنی صدا و سیمای مرکز سمنان به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ تفاهم نامه ارتقاء زیر ساخت‌های فنی صدا و سیمای مرکز سمنان بین معاون توسعه و فناوری رسانه ملی و استاندار سمنان امضا شد.

رضا علیدادی، معاون توسعه و فناوری رسانه ملی در سفر به سمنان و در آیین امضای این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه به ارزش ۴۲۰ میلیارد ریال و با هدف توسعه پوشش فرستنده‌های کم قدرت و توسعه بسته‌های‌های سوم و چهارم دیجیتال(HD) ، واحد سیار و زیر ساخت فنی مرکز منعقد شده است.
وی ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن این تفاهم نامه، وضعیت زیرساخت های رسانه ملی در استان سمنان تقویت شود.

 همچنین با حضور معاون توسعه و فناوری رسانه ملی، ساخت فرستنده متوسط قدرت در جاده سلامت سمنان آغاز شد.

با بهره برداری از این طرح، مشکل سیگنال رسانی به شهر‌های سرخه، سمنان، درجزین و روستا‌های اطراف برطرف می‌شود و کیفیت تصاویر افزایش می یابد.

علیدادی با اشاره به اهمیت این ایستگاه فرستنده گفت: افزایش پوشش  دیجیتال بسته‌های اول و دوم ، بسته‌های HD و رادیو FM ، از مزایای ساخت این ایستگاه فرستنده است.

گفتنی است معاون فنی رسانه ملی و تعدادی از مدیران این حوزه، از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز سمنان بازدید کردند.لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?c45053a265390

واژگان کلیدی

قاب رسانه

قدردانی ۲۳۵ نماینده مجلس از زحمات کادر درمان در دوران کرونا

علی کریمی فیروزجائی، عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از ۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس در قدردانی از کادر درمان را قرائت کرد.

قالیباف خبر داد: دانشمندان ایرانی به اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دانشمندان جوان و خداباور ایرانی توانستند به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یابند.

تقدیر نمایندگان مجلس از عملکرد نیروی انتظامی در نوروز 1400

203 نماینده مجلس با امضای بیانیه ای از عملکرد نیروی انتظامی در ایام نوروز 1400 تشکر و قدردانی کردند.

منابع ارزی بلوکه شده هر چه سریع تر آزاد شود

چونگ سی کیون، نخست وزیر کره جنوبی با حضور در ساختمان بهارستان با محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای سلامی دیدار و گفت و گو کرد.