۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

نوروزی: قولنامه از حیز انتفاع خارج خواهد شد

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح اعتبار اسناد رسمی در کمیسیون قضایی خبر داد و گفت: در صورت موافقت شورای نگهبان اسناد غیر رسمی همچون قولنامه دیگر اعتبار نخواهند داشت.


نوروزی: قولنامه از حیز انتفاع خارج خواهد شد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما به نقل از ایسنا، حسن نوروزی با اشاره به بررسی طرح اعتبار اسناد رسمی در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون قضایی مجلس تاکید ما بر این است که اعتبار صرفا با اسناد رسمی باشد و اسناد غیر رسمی(عادی) همچون قولنامه دیگر اعتبار نداشته باشند.

وی افزود: اواخر دوران مجلس دهم طرح اعتبار اسناد رسمی را به صحن ارائه دادیم، صحن مجلس به آن رای داد و سپس طرح به شورای نگهبان ارجاع شد اما از سوی شورا با ایراداتی مواجه شد، ما اکنون در کمیسیون در حال رفع ایرادات شورای نگهبان هستیم، در صورت رفع ایرادات و موافقت شورای نگهبان اسناد عادی به صورت کلی از حیز انتفاع خارج خواهند شد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?6d37431165521

واژگان کلیدی

قاب رسانه

قدردانی ۲۳۵ نماینده مجلس از زحمات کادر درمان در دوران کرونا

علی کریمی فیروزجائی، عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از ۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس در قدردانی از کادر درمان را قرائت کرد.

قالیباف خبر داد: دانشمندان ایرانی به اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یافتند

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دانشمندان جوان و خداباور ایرانی توانستند به محصول اورانیوم با غنای ۶۰درصد دست یابند.

تقدیر نمایندگان مجلس از عملکرد نیروی انتظامی در نوروز 1400

203 نماینده مجلس با امضای بیانیه ای از عملکرد نیروی انتظامی در ایام نوروز 1400 تشکر و قدردانی کردند.

منابع ارزی بلوکه شده هر چه سریع تر آزاد شود

چونگ سی کیون، نخست وزیر کره جنوبی با حضور در ساختمان بهارستان با محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای سلامی دیدار و گفت و گو کرد.