۱۴۰۰ يکشنبه ۴ مهر
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۲۳

سلیمی: قوه قضائیه به موضوع عدم ابلاغ لغو سند 2030 توسط روحانی ورود کند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به عدم ابلاغ دستور لغو سند ۲۰۳۰ از سوی روحانی، گفت: این موضوع تبعاتی دارد و امیدوارم قوه قضائیه به موضوع ورود کند.


سلیمی: قوه قضائیه به موضوع عدم ابلاغ لغو سند 2030 توسط روحانی ورود کند-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی در نشست علنی روز سه شنبه، 23 شهریور مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل 121 قانون اساسی، گفت: چرا آقای روحانی لغو سند 2030 را ابلاغ نکرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آیت الله رئیسی روز گذشته لغو این سند را ابلاغ کرد، افزود: سند 2030 چه بود که آقای روحانی لغو آن را ابلاغ نکرد؟ آیا ناموس بود؟

وی اضافه کرد: این موضوع تبعاتی دارد و چه کسی در این زمینه پاسخگو است؟ امیدوارم قوه قضائیه به موضوع ورود کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با استناد به اصل 49 قانون اساسی درباره اموال نامشروع، تصریح کرد: شنیده می شود برخی افراد که مسئولیت، پاداش پایان سال، ماموریت و هدایای دریافتی آن ها VIP بوده نیز اکنون هدایای ویژه دریافت می کنند حتی با بعضی از شرکت ها تماس می گیرند که هدیه تهیه کنید.

عضو هیات رئیسه مجلس خطاب به مصری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: خواهش می کنم به آقای مخبر بفرمایید که جلوی این ریخت و پاش ها گرفته و اموالی که از این طریق به دست آمده براساس اصل 49 به بیت المال بازگردانده شود.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?5f3d068c77645

واژگان کلیدی