۱۴۰۰ يکشنبه ۴ مهر
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۲۳

زندیان: مدیران حق ندارند با پول بیت المال برای خود هدیه بخرند

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هیچ مدیری حق ندارد با پول بیت المال برای خود هدایایی به منظور قدردانی برای خود هدایایی بخرد.


 زندیان: مدیران حق ندارند با پول بیت المال برای خود هدیه بخرند-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛علیرضا زندیان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی روز سه شنبه 23 شهریور مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با تشکیل کابینه دولت سیزدهم شاهد تغییرات مدیریتی در دستگاه های اجرایی در سراسر کشور هستیم و به نوعی بازار عزل و نصب مدیران چاق شده است.

وی  در ادامه اظهار کرد:  براساس گزارشات واصله متاسفانه در برخی از دستگاه ها به ویژه استانداران، فرمانداران، بخشداران قبل از عزل با هزینه بیت المال در حال خرید هدایایی نظیر سکه، تابلو فرش و فرش برای خود هستند تا از خودشان تقدیر کنند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چنین اقداماتی در شرایط اقتصادی فعلی کشور غیر قابل قبول است و باید اقدامی عاجل و فوری صورت گیرد.

عبدالرضا مصری که ریاست جلسه مجلس را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده خطاب به معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: این امر تصرف در امور بیت المال است و هیچ کسی چنین اجازه ای ندارد تا در مراسم تودیع و معارفه با پول بیت المال از خود قدردانی کند؛ دستور فرمایید تا اقدامات لازم برای جلوگیری از این امر صورت گیرد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?1eb0d4ed77648

واژگان کلیدی