۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۸ مهر
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۷/۲۰

وحیدی: چرا هیات رئیسه اجازه بررسی اولویت دار رتبه بندی معلمان را نمی دهد؟

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی از تعلل هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در بررسی طرح رتبه بندی معلمان در صحن علنی انتقاد کرد.


وحیدی: چرا هیات رئیسه اجازه بررسی اولویت دار رتبه بندی معلمان را نمی دهد؟ -معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ محمد وحیدی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز سه شنبه 20 مهر ماه مجلس بیان کرد: براساس ماده ۲۲، ۲۳ و ۲۴ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، رئیس مجلس و هیات رئیسه در قبال انجام وظایف خود مسئول هستند. مجلس یازدهم در طول عمر کاری خود بحث رتبه بندی معلمان را که در ۱۰سال گذشته نابسامان باقی مانده بود به مجلس آورد و به سرانجام رساند.

وی در ادامه اظهار کرد: چرا علی رغم درخواست بیش از ۱۰۰ نماینده برای بررسی اولویت دار رتبه بندی معلمان و کنار گذاشتن ۱۰ اولویت از سوی نمایندگان هیات رئیسه اجازه بررسی این موضوع را در صحن مجلس شورای اسلامی نمی دهد؟

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیات رئیسه به صحبت های آقای میرکاظمی و بذرپاش در جلسات غیرعلنی بسنده نکند و نگذارند رتبه بندی معلمان معطل بماند. نمایندگان مجلس یازدهم در این زمینه زحمت زیادی کشیدند و انتظار داریم در صحن مجلس به نتیجه برسد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?d1f77aef87934

واژگان کلیدی

قاب رسانه

طرح شفافیت آراء باید کارشناسی شود/چگونگی قرارگرفتن این طرح در دستورکار مجلس

سید نظام الدین موسوی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با حضور در مجله صبحگاهی شبکه 5، توضیحاتی در خصوص طرح شفافیت آراء نمایندگان ارائه کرد.

آقای ظریف ضمائم برجام که تعهد آور بوده را نخوانده است

سید محمود نبویان، نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس تاکید کرد که آقای ظریف اعلام کرده ضمائم برجام که تعهداتی برای ایران به همراه داشته را نخوانده است.