۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۹/۲

اصلاح قانون تسهیل ازدواج در کمیته مشترک دولت و مجلس

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر ورزش و جوانان درباره پیش‌نویس اصلاحی قانون تسهیل ازدواج، خبر داد.


اصلاح قانون تسهیل ازدواج در کمیته مشترک دولت و مجلس به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ فاطمه قاسم‌پور رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:در جلسه ‎کمیسیون اجتماعی با ‎وزیر ورزش و جوانان پیش‌نویس اصلاحی قانون تسهیل ‎ازدواج به بحث گذاشته شد. این پیش‌نویس از سال گذشته با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس و در تعامل با کارشناسان، کنشگران و دستگاه‌های مجری تدوین شده و قرار است در کمیته مشترک با وزارت ورزش و جوانان نهایی شود.

اخیرا نیز نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و وحید یامین پور معاون امور جوانان این وزارتخانه با موضوع مجلس یازدهم و ضرورت توجه به اصلاح قانون تسهیل ازدواج جوانان برگزار شد.

ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جمع‌بندی مباحث مطرح شده در این نشست، تاکید کرد که قرار شد با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس، کمیته زنان و خانواده این کمیسیون و معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کمیته‌ای جهت تسهیل امور جوانان تشکیل شده تا به رفع معضلات ازدواج جوانان کمک کند همچنین به احیای حوزه مغفول مانده جوانان در وزارت ورزش و جوانان بپردازد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?7e19f3a698487

واژگان کلیدی