معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان صدا و سیما

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۲۶
بیانیه حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات آمریکا
بیانیه بیش از 21 هزار حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات ضد حقوق بشری و تحریمی آمریکا و مطالبه گری از سازمان های بین‌المللی در مقابله با آن منتشر شد

بیانیه حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات آمریکا- معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما
به گزارش معاونت حقوقی و امورمجلس صداوسیما بیانیه 21333 حقوقدانان انقلابی در محکومیت اقدامات ضد حقوق بشری و تحریمی آمریکا و مطالبه گری از سازمان های بین‌المللی در مقابله با آن منتشر شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

انقلاب اسلامی ایران در حالی وارد دهه پنجم حیات خود می‏شود که چقد و کینه ‏توزی دشمن و جنگ تمام عیار استکبار جهانی و ایادی آن، علیه انقلاب اسلامی ایران و کانون‏ های مقاومت جهان به دلیل پیشرفت و توفیقات روز افزون ایران اسلامی، به وضوح قابل مشاهده است. در این جنگ تمام عیار، دشمن از هر آنچه در توان دارد بهره می‏گیرد تا از رهگذر فشارهای اقتصادی و سیاسی و تهدیدهای نظامی و حتی تحریم ضدانسانی دارو، بتواند این سد عظیم و مستحکم مقابل خود را که مانع از رسیدن به آرزوهای استثمار گرایانه خود در جهان است، بشکند.

مجلس سنای آمریکا در اولین ماه ‏های پیروزی انقلاب، ایران اسلامی را تحریم و اعلام کرد که تا شش ماه دیگر این انقلاب از بین خواهد رفت. اما امروز کسانی که آرزوی نابودی ایران اسلامی را داشتند، همه زیر خاک هستند و جمهوری اسلامی ایران این شجره طیبه 40 سال است که به سمت عظیم و تعالی در حرکت بوده و ریشه‏های آن هر روز عمیق‏تر و بدنه آن تنومندتر گردیده است. در واقع با ظهور این قدرت معنوی نوظهور پرتلاش پرانگیزه، که دنیا را نمی‏شناخت، قدرت ظاهری استکبار ترک خورد و این ترک هر روز عمیق‏ تر می‏شود.

اما مدتی است که کشورهای جهان و نیز ملت بزرگ ایران، درگیر و دار مقابله با ویروس منحوس کرونا هستند. در این حال که کشورهای دیگر تمام توان خود را برای مهار شیوع این بیماری و درمان بیماران متمرکز کرده ‏اند، ملت ایران از یک طرف با این ویروس و از طرف دیگر با تحریم‏ های ناجوانمردانه و غیرانسانی و ظالمانه آمریکا مواجه شده است.

برای مشاهده متن کامل بیانیه فایل زیر را دانلود نمایید.