معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان صدا و سیما

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۷
ورود جدی کمیسیون اصل ۹۰ به پرونده عدم بازگشت ارزهای صادراتی
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم از ورود جدی کمیسیون مطبوعش به پرونده عدم بازگشت ارز های صادراتی که موجب التهاب بازار ارز شده خبر داد.

ورود جدی کمیسیون اصل ۹۰ به پرونده عدم بازگشت ارزهای صادراتیبه گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما به نقل از خانه ملت؛ علیرضا زاکانی در خصوص عدم بازگشت ۲۷ میلیارد دلار حاصل از صادرات به کشور گفت: اصل رسیدگی به این پرونده و معضل اساسی که در عدم انتقال اقلام صادراتی کشور به داخل کشور صورت گرفته یکی از اموراتی است که کمیسیون اصل ۹۰ به صورت جدی نسبت به آن ورود پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد:کمیسیون اصل ۹۰  از کتمان کاری در این خصوص به ویژه در شرایطی که مردم عزیزمان به واسطه سودجویی ها و منفعت طلبی های برخی عناصر خاص در جایگاه های مختلف متضرر شدند، جلوگیری خواهد کرد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم تصریح کرد: ورود به مسائلی که مصالح انقلاب و منافع ملت را در بر می‌گیرد از اولویت های ویژه کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس یازدهم خواهد بود.

وی افزود:ما نوع شرایطی که باعث مشکلات فعلی شده از جمله  ارز،مسکن، خودرو و مسائل این چنینی با اولویت جدی به فضل الهی پیگیری خواهیم کرد.

زاکانی خاطرنشان کرد: امیدواریم با رسیدگی به این امور بتوانیم از حقوق مردم دفاع کنیم و کشورمان از تسهیلات بیشتر و بهتر برخوردار شود .