۱۴۰۱ پنج شنبه ۵ خرداد
زمان انتشار : ۱۴۰۱/۲/۱۱ - 12:47

نامه رئیس قوه قضائیه به نمایندگان؛

تقدیر از پشتیبانی ارزشمند مجلس یازدهم از رویکردهای تحولی و تعالی‌بخش دستگاه‌ قضا

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه رئیس قوه قضائیه به نمایندگان مجلس را قرائت کرد.


تقدیر از پشتیبانی ارزشمند مجلس یازدهم از رویکردهای تحولی و تعالی‌بخش دستگاه‌ قضا-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ سیدمحسن دهنوی در نشست علنی امروز یکشنبه 11 اردیبهشت مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چندی پیش نامه‌ای با امضای جمع زیادی از نمایندگان خطاب به مقام معظم رهبری در تقدیر و حمایت از عملکرد قوه قضائیه قرائت شده بود که در پاسخ به این نامه، ریاست قوه قضائیه متنی را ارسال کردند. متن نامه مذکور به شرح  ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

رئیس و هیأت رئیسه و نمایندگان محترم مردم شریف ایران در مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیات

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان

از تلاش‌های ارزشمند و خدمات خالصانه شما نمایندگان محترم و خستگی‌ناپذیر مجلس شورای اسلامی و همچنین از حمایت‌های گرم و پشتیبانی کامل از رویکردهای تحولی و تعالی‌بخش و اقدامات دستگاه‌ قضا در جای جای نامه آکنده از لطف که به محضر ولی امر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تقدیر و تشکر می‌کنم. توفیق خدمتگزاری به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در سنگر خطیر و مهمی مثل مجلس شورای اسلامی برای شما خادمان ملت افتخاری بزرگ و برای همه کارگزاران نظام اداری کشور فرصتی مغتنم است، ان شاء الله با همراهی و همدلی مجلس و دولت محترم بتوانیم برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام‌های مهم و اثربخشی در جهت خدمت به مردم عزیز میهن اسلامی و حل مشکلات آنها برداریم.

امید دارم حضور موثر و همت بالای شما نمایندگان دلسوز در کنار کارکنان خدوم قوه قضائیه منشأ خیر و برکات برای انقلاب مردم باشد. سعادت، سلامت و توفیقات روزافزونتان را در پیشبرد اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی از درگاه خداوند مسئلت دارم .

غلامحسین محسنی اژه‌ای.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?1e3f6f3a109841

واژگان کلیدی