۱۴۰۱ پنج شنبه ۵ خرداد
زمان انتشار : ۱۴۰۱/۲/۲۱ - 11:59

حجت الاسلام ذاکر در تذکر شفاهی؛

ساماندهی کارکنان دولت در اولویت قرار گیرد

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه مردم از ما می خواهند ساماندهی کارکنان دولت را در اولویت قرار دهیم گفت: در یک اداره دهها نفر با همدیگر در حقوق و کارانه و فوق العاده خاص و اضافه کار و امنیت شغلی متفاوند آیا این تبعیض و خیانت نیست؟


ساماندهی کارکنان دولت در اولویت قرار گیرد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه در جلسه علنی امروز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی  با بیان اینکه  از آقای رئیس جمهور بابت واریز یارانه 400 هزار تومانی به اقشار کم بضاعف تشکر می کنم گفت: از آقای رئیس جمهور می خواهم به فکر کنترل تورم باشند، از اقای رئیس جمهور می خواهم به فکر فعال نمودن اقتصاد و چرخه اقتصاد و بازارچه های مرزی و صادرات و تجار باشند.

وی افزود: تثبیت قیمت را از شما می خواهیم تا مردم بتوانند برنامه های خود را ردیف کنند، مردم از ما شفافیت آراء را می خواهند. نماینده در مجلس چکار می کند آیا رای می دهد یا نه.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: مردم از ما می خواهند ساماندهی کارکنان دولت را در اولویت قرار دهیم در یک اداره دهها نفر با همدیگر در حقوق و کارانه و فوق العاده خاص و اضافه کار و امنیت شغلی متفاوند آیا این تبعیض و خیانت نیست؟


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?80727fe7109970

واژگان کلیدی