۱۴۰۱ سه شنبه ۱۴ تير
زمان انتشار : ۱۴۰۱/۳/۸ - 10:52

کم کاری‌ برخی دستگاه‌ها در موضوع ریزگردها

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با تاکید بر اینکه در موضوع ریزگردها کم کاری‌هایی از سوی برخی دستگاه‌ها رخ داده گفت: اسامی دستگاه‌هایی که در زمینه مقابله با بحران ریزگردها کم‌کاری داشته‌اند در گزارشی که در صحن قرائت می‌شود، اعلام خواهد شد.


کم کاری‌ برخی دستگاه‌ها در موضوع ریزگردها به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ سمیه رفیعی با اشاره به نهایی شدن گزارش فراکسیون محیط زیست درباره بحران ریزگردها اظهار کرد: یک گزارش نظارتی اساسی درباره ریزگردها داریم که در آن فعلاً به ۱۰ موضوع اشاره کرده‌ایم.

وی افزود: در گزارش فراکسیون محیط زیست همچنین یکسری از اعداد و ارقامی که بابت پروژه ریزگرد گرفته و هزینه شده را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

در این زمینه بیشتر بخوانید:

قالیباف: گزارش فراکسیون محیط زیست درباره پدیده گرد و غبار به مجلس ارائه می‌شود

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با تاکید بر اینکه در موضوع ریزگردها کم کاری‌هایی از سوی برخی دستگاه‌ها رخ داده است، گفت: در زمینه بحران ریزگردها شاید نتوانیم در آنچه که مربوط به طبیعت ایران است و در اثر تغیبرات اقلیمی درحال رخ دادن است، کارکرد ویژه‌ای داشته باشیم اما آنجایی که باز می‌گردد به مدیریت و انجام فرآیندهایی که انسان می‌تواند دخالت کند و طبق قانون وظایفی نیز برای آن دیده شده، حرف‌هایی داریم.

رفیعی با بیان اینکه «همه می‌دانیم که درباره یکسری از مسائل نمی‌شود مدیریت و برای آنها کاری کرد اما می‌شود بخشی از عوارض این مسائل را با اتخاذ تصمیمات و رویکردهای صحیح کاهش داد»، اظهار کرد: اسامی دستگاه‌هایی که در زمینه مقابله با بحران ریزگردها کم‌کاری داشته‌اند در گزارشی که در صحن قرائت می‌شود، اعلام خواهد شد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?540de190110181

واژگان کلیدی