۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۵ تير
زمان انتشار : ۱۴۰۱/۳/۳۱ - 11:32

بابایی کارنامی با اشاره به گزارش پوشش بیمه همگانی؛

خواسته پزشکان در تعارض منافع با بیمه‌شدگان نباشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پزشکان محترم هستند اما نباید خواسته های آنها در تعارض منافع و علیه بیمه شدگان، اقشار آسیب پذیر و روستاییان باشد.


خواسته پزشکان در تعارض منافع با بیمه‌شدگان نباشد-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه 31 خرداد ماه مجلس در تذکری با اشاره به گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی عملکرد دستگاه‌های مسوول در پوشش بیمه همگانی و حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج گفت: به عنوان رئیس فراکسیون کارگری مجلس و از طرف ۴۴ میلیون خانواده بازنشسته کارگری از اقدام انقلابی، اثرگذار و نقش بی بدیل رئیس مجلس و اعضای هیات تطبیق مقررات قوانین در مورد مصوبه شورای عالی کار مرتبط با صیانت از حقوق کارگران بازنشسته تشکر می کنم.

وی همچنین با تشکر از اقدام دولت، وزیر بهداشت و مدیرعامل بیمه سلامت گفت: در این جا بحث تعارض منافعی وجود دارد از این رو از رئیس مجلس خواهش می کنم شأن ملت ایران را در نظر داشته باشید؛ شورایی به عنوان شورای عالی بیمه وجود دارد منتها اعضای آن که صرفا اهداف پزشکان را دنبال کرده و منافع گروه هدف بیمه شدگان، اقشار آسیب پذیر و روستاییان را مدنظر قرار نمی دهند.

بابایی ادامه داد: رئیس مجلس باید از بحث های شعاری جلوگیری کند و اعضایی از مجلس که در آنجا هستند موضوع را پیگیری کنند، نه آنکه در پشت تریبون مجلس شعار دهند. باید تصمیمات درستی بگیرند و نظارت بهتری داشته باشند. در این باره به اعضای کمیسیون بهداشت تذکر می دهم.

وی در پایان بیان کرد: پزشکان محترم هستند اما نباید خواسته های آنها در تعارض منافع و علیه بیمه شدگان، اقشار آسیب پذیر و روستاییان باشد.


لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?9bbeb70d120518

واژگان کلیدی