۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
زمان انتشار : ۱۴۰۱/۵/۱۲ - 09:08

حجت الاسلام نقدعلی در تذکر شفاهی؛

کانون وکلا از اجرای قانون مصوب مجلس استنکاف کرده است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر استنکاف کانون وکلا از اجرای مصوبه مجلس در قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار ادامه یابد مجلس اقدام جدی انجام خواهد داد.


کانون وکلا از اجرای قانون مصوب مجلس استنکاف کرده است-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز چهارشنبه 12 مرداد ماه مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: کانون وکلا از اجرای مصوبه مجلس در قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار که نمره تراز را ملاک قرار داده است، استنکاف می کند. جمعی از فارغ التحصیلان رشته حقوق منتظر اجرای قانون هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: چندی پیش جلسه مشترکی بین کمیسیون حقوقی و قضایی و کمیسیون جهش تولید و رونق تولید و کانون وکلا تشکیل شد و آن ها را توجیه کردیم.  همچنان مصاحبه می کنند و اما قانون را اجرا نمی کنند. اگر استنکاف از اجرای قانون ادامه یابد مجلس باید اقدام جدی انجام دهد. چند ماه می گذرد اما کانون وکلا قانون مصوب مجلس را اجرایی نمی کند.لینک کوتاه : http://local.dlpirib.ir?4886d034131102

واژگان کلیدی