معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان صدا و سیما

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۴/۱
مجاهدان جبهه سلامت باید هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: باید سریع‌تر برنامه این وزارتخانه برای تبدیل وضعیت مجاهدان خط مقدم جبهه سلامت در دوران کرونا ارائه شده و آنان تعیین تکلیف شوند.

کمبود داروی استراتژیک در داروخانه ها حاصل ضعف نظارتی است-معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما به گزارش خبرنگار معاونت حقوقی و امور مجلس صدا و سیما؛ علی اکبر عنابستانی در جلسه علنی امروز چهارشنبه اول تیرماه مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: باید سریع‌تر برنامه این وزارتخانه برای تبدیل وضعیت مجاهدان خط مقدم جبهه سلامت در دوران کرونا ارائه شده و آنان تعیین تکلیف شوند.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: حکم دیوان عدالت اداری برای احقاق حقوق معلمان اعزام شده به خارج از کشور را سریع‌تر اجرایی کنید.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح اصلاح ماده ۵ قانون بیمه کارگران ساختمانی اصلاح شده است و باید هر چه سریع‌تر در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

عنابستانی گفت: کامیون‌های وارداتی باید هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند و پلاک زده شود چرا که برخی مافیا اجازه این کار را نمی‌دهند. اگر کامیون‌های نو پلاک زده شود، بخش قابل توجهی از مشکلات حمل و نقل کشور مرتفع می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید هرچه سریع‌تر تکلیف کنکور مشخص شود و مردم از بلاتکلیفی در این زمینه خلاص شوند.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: باید به داد دامداران برسید چرا که مشکلات زیادی دارند و باید اجازه داده شود که آنان بتوانند بخشی از محصولات خود را صادر کنند.